in

Edirne’de feci olay! Yavru köpek derisi yüzülmüş halde ölü bulundu

Edirne’de ‘Benekli’ adındaki 4 aylık köpek, derisi yüzülmüş halde ölü olarak bulundu.


Edirne’de akıllara durgunluk veren olay, Keşan ilçesine bağlı Beğendik Belediyesi’nde bulunan Cumhuriyet Sitesi’nde yaşandı. 4 aylık yavru köpek derisi yüzülmüş halde ölü bulundu.

Edinilen bilgiye göre, bir süredir bölgede yeni doğum yapmış bir anne köpek ve yavruları site sakinleri tarafından besleniyordu.

Çevredeki diğer sokaktaki köpekler ile birlikte yaşam hakkına saygı duyan vatandaşlar tarafından kol kanat gerilen köpek yavrularından biri, bugün yerde hareketsiz yatarken bulundu.

‘Benekli’ isimli 4 aylık köpeğin yanına yaklaşan vatandaşlar, köpeğin derisinin yüzüldüğünü ve ölmüş olduğunu fark etti.

Yaşanan korkunç olayın ardından jandarma ve Beğendik Beldesi vatandaşlar tarafından aranırken, bölgeye gelen ekipler olayla ilgili inceleme başlattı.

Sabah saat 07.00 sıralarında ölü bulunduğu bölgeye gelen köpeğin burada kendisini yere bıraktığı daha sonra da hayatını kaybettiği öğrenildi.

HAYVAN SALDIRI İZİ YOK

Derisi yüzülerek feci şekilde can veren henüz 4 aylık köpek ‘Benekli’, Keşan Hayvan Barınağı’na sevk edildi.

Üzerinde kan veya hayvan saldırısına ait yara izi bulunmayan talihsiz köpeğin ölüm sebebi daha sonra yapılacak incelemelerinin ardından tespit edilecek.

Yaşam hakkına saygı duyan vatandaşların sokaktaki köpekleri ile birlikte besledikleri ‘Benekli’ isimli köpeğin ölümüne sebep olanlar araştırılıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ’un montu ve gözlüğü hayvanlar için satışa çıkıyor

Büyü için kedilerin uzuvlarını kesiyorlar!