in

Başakşehir’de yolda oynayan köpeği bilerek ezdi

Başahşehir’de yol kenarında oynayan köpek, karşı taraftan gelen bir cip sürücüsü tarafından bile isteye ezildi. Arabanın altında kalan köpek hayatını kaybetti. Hayvan öldüren kişi ise önce göz altına alındı sonra serbest bırakıldı.

İstanbul Başakşehir’de lüks cipiyle seyir halinde olan yabancı uyruklu sürücü, yol kenarında oyun oynayan iki köpeğe çarptı. Aracın altında metrelerce sürüklenen köpek hayatını kaybetti.

Dehşet verici olay dün gece saatlerinde Başakşehir Bahçekent’te meydana geldi. Katarlı olduğı belirtilen sürücü, lüks cipiyle seyir halindeyken yol kenarında bulunan iki köpeğe yöneldi ve oyun oynayan köpeklere çarptı.

KÖPEĞİ ÖLDÜRDÜ SERBEST KALDI

Kaçmaya çalışan köpeklerden biri aracın altında kaldı. Köpek aracın altında metrelerce sürüklenirken, sürücü durmayarak kaçtı. Zavallı köpeğin öldüğü görüntünün ortaya çıkmasının ardından gözaltına alınan sürücünün sevk edildiği adli makamlarca serbest bırakıldığı öğrenildi.

Öte yandan dehşet anları ise güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde boş sokakta ilerleyen sürücü, bir anda yönünü değiştirerek aracını köpeklerinin üzerine sürüyor. Sürücünün çarptığı köpek, aracın altında metrelerce sürükleniyor.

Tramvayın altına giren kediyi güvenlik görevlisi kurtardı

Boji’yi ünlü iş insanı evlat edindi