in

Aç kalan kedi lokantanın kapısını açtırdı

Lokanta sahibinin yazın sürekli yemek verdiği sevimli kedi, lokantanın kapısını kapalı görünce kolunu açarak içeriye girmeye çalıştı. Kediyi fark eden lokanta sahibi, kediye yiyecek verdi.

ARDAHAN’IN ÇILDIR İLÇESİNDE AÇ KALAN KEDİ LOKANTAYA GİRMEYE ÇALIŞTI.


Ardahan’ın Çıldır ilçesinde lokantacılık yapan Taygun Tanrıkulu, sokaktaki hayvanları aç bırakmıyor. Yaz aylarında iş yerinin kapısının açık olmasından dolayı gelen hayvanları görüp yemek veren Tanrıkulu havaların soğuması ve iş yerinin kapısının kapalı olmasından dolayı gelen hayvanları fark edemeyince aç kalan kedi lokantanın kapısını açmaya çalıştı. Durumu fark eden iş yeri sahibi Taygun Tanrıkulu, aç kalan kediye yiyecek verdi.

Kediyi fark eden lokanta sahibi, kediye yiyecek verdi.

Sokaktaki evsiz hayvanları devamlı beslediğini ve baktığını ifade eden Tanrıkulu, “Yazın bu hayvanları fark etmek kolay oluyor, çünkü iş yerimizin kapısı açık ve içeri kafalarını uzatıp bize sesleniyorlar. Ama hava soğuyunca kapılarımızı kapattık. Böyle olunca gelen hayvanları fark edemiyoruz. Ama şimdi bu kediyi fark ettim ve aç karnını doyurmak için kapıyı açıp yemek verdim” dedi.

Öğretmenler Günü’nde mama istediler… Kedileri doyurdular

Caminin kapısını kedilere açtı