in

49 yaşındaki kadın kedisiyle evlendi

İngiltere’de yaşayan 49 yaşındaki Deborah Hodge, ev sahiplerinin kedisini istememesi üzerine geçtiğimiz günlerde Hindistan isimli kedisi ile sade bir nikah töreniyle evlendi.

49 yaşındaki Deborah Hodge, geçtiğimiz günlerde Hindistan isimli kedisi ile bir parkta sade bir nikah töreniyle dünyaevine girdi.

Uzun süredir ev sahiplerinin evde evcil hayvan beslenmesine izin vermemesinden sıkılan kadın çareyi kedisiyle evlenmekte buldu.

Deborah’ın iddialarına göre kendisi daha öncesinde de bu nedenden dolayı 3 kedisini başka ailelere sahiplendirmek zorunda kaldı.

Ancak bu kez kendisi Hindistan’ın aynı kaderi yaşamasını istemedi.

ÇOK DUYGUSAL VE ARKADAŞ CANLISI BİR KEDİ

The Scotisch Sun’ın haberine göre, Hodge, “Hindistan olmadan yaşayamam. Çok duygusal ve arkadaş canlısı bir kedi. Kendisi çocuğumdan sonra hayatımdaki en önemli şey” dedi.

Geçtiğimiz ay işini kaybeden Deborah, Londra’daki evinden çıkarılabileceği için endişeleniyordu.

Kendisi, gelecekteki ev sahiplerinin de Hindistan ile asla ayrılmayacaklarını bilmeleri için evlendiğini belirtiyor.

Geçtiğimiz hafta sade bir nikah töreniyle evlenen ikilinin bu görüntüleri de haliyle viral oldu. 49 yaşındaki kadına pek çok farklı yorum da geldi.

Olumsuz yorumlardan etkilemeyen Deborah, “Kafayı yediğimi düşünüyorlar ama çok güzel bir gün geçirdik. Çocuklarım o gün yoktu ama kalplerinin benimle olduğunu biliyorum.”

Tahran’da ‘canlı kedi müzesi’: En çok Van kedisi var

Antalya’da yavruları ölen anne kedi, yavru kedileri besliyor