in

200’ye yakın civciv çöpe atılmış halde bulundu

Antalya’da bir kısmı ölmüş 200’ye yakın civcivi çöpe atılmış halde bulundu. Belediye ekipleri tarafından çıkarılan canlı civcivler mahalle halkı tarafından evlat edinildi.

Antalya’da bir kısmı ölmüş 200’ye yakın civcivi çöpe atılmış halde bulundu. Belediye ekipleri tarafından çıkarılan canlı civcivler mahalle halkı tarafından sahiplendi.

Antalya’nın Muratpaşa ilçesi Konuksever Mahalle’sinde bulunan bir yer altı çöp konteynerinden akşam saatlerinde civciv sesleri geldiğini duyan vatandaş, durumu önce Muratpaşa Belediyesi’nin Turunç Masa Çağrı Merkezi’ne bildirdi.

İhbar üzerine belediye ekipleri hemen hareket geçti. Sesle ilgili İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekiplerine ve polise de haber verildi.

Olay yerine ulaşan ekipler mahallenin en işlek caddesinde bulunan yer altı çöp konteynerini açtığında şok bir manzarayla karşılaştı.

HAYATTA OLAN CİVCİVLER MAHALLELİ TARAFINDAN EVLAT EDİNİLDİ

Bir kısmı ölmüş 200’ye yakın civcivi çöpe atılmış halde bulundu. Muratpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünden bir işçi konteynerin içine girerek civcivleri çıkarttı.

Mahalleli, belediyeyi alkışlarlarken civcivleri de evlat edindi. Olayla ilgili inceleme ise devam ediyor.

Hapis kaplumbağa Tuki’nin 102. yaş günü ‘kutlandı’

Gri balina turist teknesine yaklaştı! O anlar kamerada