in

Galatasaray’da kedi skandalı: Simba gönderildi

Galatasaray’da kedi skandalı yaşanıyor. Sportif başarısızlıklardan sonra, Burak Elmas’ın evlat edindiği kediye bile fatura kesildi.

Galatasaray’da devrik başkan Burak Elmas’ın stadyumda görüp sahiplendiği ve Simba ismi verilen kedi, kulüpten gönderildi!

Kedileri çok seven devrik başkan Burak Elmas, Nef Stadı’nda gezinirken gördüğü bir kediyi sahiplenmiş ve kulübe emanet etmişti.

Simba ismi verilen kedi taraftarlar arasında da şöhrete kavuşmuş, hatta GS TV’de canlı yayına bile çıkartılmıştı. Kediyi kovma kararının “uğursuzluk getirdiği” gerekçesiyle alındığı iddia ediliyor.

TORRENT’İ GÖNDERMEDEN KEDİYİ GÖNDERDİLER

Kabus gibi bir sezon geçiren Galatasaray’da önce teknik direktör Fatih Terim gitti, ardından başkan Burak Elmas devrildi. Sarı-Kırmızlılar önümüzdeki günlerde yeni başkanını seçecek. Galatasaray’ın başına ya Dursun Özbek ya da Eşref Hamamcıoğlu geçecek.

Sabah’ın haberine göre; Camia seçimi beklerken fatura Simba’ya kesildi! Teknik direktör Domenec Torrent’in suyunu yedek kulübesinin kenarına koyduğu ve çok sevdiği kedi, “Uğursuzluk getirdiği” gerekçesiyle kulüpten gönderildi ve yeniden sahiplendirildi.

Mansur Yavaş video ile duyurdu: Kısırlaştırma seferberliğini başlattık

Bilecik’te çamaşır makinesi içinden yılan çıktı