in ,

Zor Şartlarda Yaşarken Mehmet Ünlü’nün Sahip Çıktığı ‘Gece’ İsimli Köpek, Evinin Bahçesinden Çalındı

Kötü koşullarda büyütülürken duygusal insanı Mehmet Ünlü ile yolları kesişen ve bu karşılaşmayla bütün hayatı birdenbire değişen ‘Gece’ isimli köpek evinin bahçesinden çalındı. Günlerdir köpeği aramayı sürdüren Ünlü’nün tek isteği bir an önce çocuğu gibi gördüğü Gece’ye kavuşabilmek.

Kötü koşullarda büyütülürken duygusal insanı Mehmet Ünlü ile yolları kesişen ve bu karşılaşmayla bütün hayatı birdenbire değişen ‘Gece’ isimli köpek çalındı. Gece’nin duygusal insanı Mehmet Ünlü, 12 temmuz günü sabah saatlerinde Eyüpsultan’a bağlı Alibeyköy mahallesinde yaşadığı müstakil evin bahçesinden kıyafetleri ve tasması üzerindeyken çalınan Gece isimli köpeği bulunana kadar “bana uyku yok” diyor. Gece’ni yavruyken de çalındığını yoğun aramalar sonrasında bulunduğunu söyleyen Mehmet Ünlü, duygusal hayvanı, biricik tüylü dostunu yaşadığı tüm çevrede aramış genç-yaşlı, ilgili-ilgisiz, Gece’yi tanıyan-tanımayan demeden herkese kayıp köpek Gece hakkında bilgi vermiş. Daha önce köpeği Gece’yi etrafa haber yayarak bulabilen Ünlü’nün bu seferki aramaları sonuçsuz kalmış. Çalındığı günden bugüne kadar Gece’den herhangi bir haber alamayan Mehmet Ünlü, köpeği Gece için oldukça endişeli. Onu bulabilmek için yaşam hakkına saygı duyan herkesten yardım bekliyor. Sosyal medya hesaplarında paylaşmanın bile çok büyük yardımı olacağını ifade ediyor.

Zor Sartlarda Yasarken Sahiplenilen Kopek Gece Kayiplara Karisti

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Kötü Şartlarda Yaşayan Köpeği Sahiplenen İnsanı Onu Biberonla Besleyerek Büyütmüş

Gece’nin duygusal insanı Mehmet Ünlü, Gece’yi yavruyken sahiplenmiş. Yeterince ilgilenilmeyen ve kötü şartlarda büyüyen yavruyu kendi çocuğu gibi görerek özel bir ilgi gösteren Mehmet Ünlü, Gece’yi biberonla besleyerek büyütmüş. İki yaşına girmesine sayılı günler kala çalınan köpeğine bir an önce kavuşmak istediğini söyleyen Mehmet Ünlü konuşmasına şöyle devam etti: “Her köpek duygusal insanına düşkündür. Ama Gece’nin bana çok düşkün. Belki de onu, daha bebekken yaşamak zorunda olduğu kötü koşullardan çıkarıp aldığım içindir. Gece’yi benden alan kişiye sesleniyorum; lütfen oğlumu geri getir. Gece ne sokakta ne de başka birinin yanında yaşayamaz.”

Zor Sartlarda Yasarken Sahiplenilen Kopek Gece Kayiplara Karisti 1

Gece, İsmine Duyarlı ve Canayakın Bir Köpek

Labrador cinsi anne Golden cinsi babadan olan Gece ismine duyarlı bir köpek. İnsanlarla da arası iyi. Kendisine ismiyle seslenildiğinde kendisini hiç sıkılmadan sevdiren sıcakkanlı köpeğin herhangi bir saldırma huyu da yok. Özellikle de çocuklarla arası iyi olan Gece sadece erkek köpeklerle anlaşmada bazen sıkıntı yaşayabiliyor. Sevmek ve sevilmek için doğmuş olan bu tatlı köpeğin simsiyah tüyleri var. Göğüs kısmında ise diğer siyah köpeklerden ayrımının kolay olduğu beyaz tüylerinin bulunduğu bir kısım var. Eğer Gece olabileceğini düşündüğünüz bir köpeğe rastlarsanız fotoğraflarıyla göğsündeki beyaz tüyleri de eşleştirmeye çalışabilirsiniz. Ayrıca daha önceleri çevrede onu gören herkes Gece’nin siyah bir golden olduğunu düşünürmüş.

Zor Sartlarda Yasarken Sahiplenilen Kopek Gece Kayiplara Karisti 7 1

Kayıp Köpeğin Duygusal İnsanının Tek İsteği Gece’ye Kavuşmak

Kayıp köpek Gece’nin duygusal insanı Mehmet Ünlü onu görenlerden hemen kendisine ulaşmalarını rica ediyor. Bu hafta kısırlaştırma ameliyatı ve çip takma randevusu olan köpeğini tekrar görebilmek için dakikaları sayan Ünlü, bebekliğinden beri hiç bu kadar uzun süre ayrılmadıklarını, kendisi olmadan hastalanması muhtemel olan köpeğinin bir an evvel bulunmasını istiyor. Kayıp köpek Gece’yi görenler veya o olduğunu düşünenlerin Mehmet Bey’e şahsi numarasından ulaşabilir.

Gece İsimli Köpek İçin İletişim : Mehmet Ünlü _ 0542 228 36 38

1#Sevmek ve sevilmek için doğmuş olan Gece isimli köpeğin simsiyah tüyleri var. Göğüs kısmında ise diğer siyah köpeklerden ayrımının kolay olduğu beyaz tüylerinin bulunduğu bir kısım var.

Zor Sartlarda Yasarken Sahiplenilen Kopek Gece Kayiplara Karisti 3

2#İnsanlarla, özellikle de çocuklarla arası çok iyi.

Zor Sartlarda Yasarken Sahiplenilen Kopek Gece Kayiplara Karisti 4

3#Her köpek duygusal insanına düşkündür. Ama Gece’nin düşkünlüğü çok daha başka… Belki de onu, daha bebekken yaşamak zorunda olduğu kötü koşullardan çıkarıp aldığı içindir.

Zor Sartlarda Yasarken Sahiplenilen Kopek Gece Kayiplara Karisti 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Muglada Vatandaslara Su ve Kuraklik Alarmi 2

Muğla’da Vatandaşlara ‘Su’ ve ‘Kuraklık’ Alarmı!

Elektrik Diregi Sercelerin Yuvasi Oldu1

Elektrik Direği Serçelerin Yuvası Oldu