in

‘Zootropolis: Hayvanlar Şehri’ Gösterime Giriyor

Karmakarışık ve Bolt gibi sevilen animasyon filmlerinin yönetmeni Byron Howard’ın perdeye taşıdığı Zootopia, bu haftasonu gösterime giriyor.

zootropolis

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Yönetmen, Zootropolis: Hayvanlar Şehri’nde, medenileşmiş ve teknoloji kullanabilen hayvanların bir arada yaşadığı bir şehirde yaşanan ilginç bir polisiye öyküsünü perdeye taşıyor.

Alışıldık Disney havasının solunacağı filmde; konuşkan tilki Nick’in, üzerine yığılmaya çalışan bir suçtan sıyrılma çabası anlatılıyor. Modern memelilerin yaşadığı Zootropolis adındaki metropolis, lüks Sahra Meydanı’ndan, soğuk Tundra Kasabası’na kadar birçok farklı doğal ortamın ve hayvanın bir arada yaşadığı benzersiz bir şehirdir. Burası bir fil kadar büyük ya da bir arı kadar küçük olanların bile istediği her şeyi yapabileceği türden bir yerdir. İyimser Polis Memuru Judy Hopps buraya geldiğinde, büyük ve sert mizaçlı hayvanların olduğu bir yerde polis olmanın hiç de kolay olmadığını fark eder. Kendini ispatlayabilme fırsatını elde edebilmek için, geveze ve numaracı tilki Nick Wilde ile ortak olma pahasına önemli ve gizemli bir olayı çözmeye çalışacaktır.

Filmin seslendirme kadrosunda Ginnifer Goodwin, Jason Bateman, Idris Elba, J.K. Simmons, Octavia Spencer yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eşek1

Eşekler, Ölen Arkadaşlarının Başında Ağladı

kuşcenneti2

Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti, ‘UNESCO Dünya Mirası’ Yolunda