in

Zihinsel Engelli Bireylere Hayvan Sevgisi Aşılandı

Tepebaşı Belediyesi , hayvan sevgisi ile ilgili yürüttüğü eğitim ve bilgilendirme çalışmalarına zihinsel engeliler rehabilitasyon merkezi ile devam etti.

Tepebaşı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, hayvan sevgisini çocuklara yaşatabilmek için yürüttüğü eğitim ve bilgilendirme çalışmalarına, Görsem Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon Merkezi ile devam etti.

engelli-hayvan

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Tepebaşı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü uyguladığı proje ile ilköğretim okullarını ziyaret ederek sokak hayvanlarıyla ilgili temel eğitimleri gerçekleştiriyor. Son olarak Görsem Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret eden Tepebaşı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’nde görevli veterinerler, çocuklara sokak hayvanları ve evcil hayvan bakımı ile ilgili temel bilgilerden oluşan sunumlar yaptılar. Sunumlarda sokak hayvanları ile ilgili bireylere beslenme, bakım, sahiplenme konuları anlatılırken evcil hayvanlar ile ilgili de bilgiler aktarıldı. Buradaki engelli bireyler sokak hayvanları dendiğinde akıllarına gelenleri resim haline getirerek Tepebaşı Belediyesi’ne hediye ettiler.

engelli-hayvan-j2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pamuk 1

Ülkemizin Yaratıcılık Konusunda Ne Kadar Başarılı Olduğunu Gösteren 15 Hayvan İsmi

etkiliyici fotoğraf4 ö.ç

Bu Yılın En Etkileyici Doğa Fotoğrafları ve Hikayeleri