in

Zeytinyağı Bu Kez Hayvanlara Şifa Oluyor

Akçay’da sokak hayvanlarına sahip çıkan Tarkan Kaynar, zeytinyağı ve doğal ürünler satarak hem geçimini sağlıyor hem de sokak hayvanlarının mama ve tedavi ihtiyaçlarını karşılıyor.

Tarkan Kaynar, 48 yaşında ve Edremit Akçay‘da yaşıyor. Eski bir medya çalışanı ve yazar olan Kaynar 10 yıl önce Akçay’a yerleşti.

Zeytinyağı Bu Kez Hayvanlara Şifa Oluyor 5

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Akçay’da çok sevdiği sokak hayvanlarına sahip çıkan Kaynar, kazancını bölgenin ‘altın sıvısı’ olarak bilinen zeytinyağından sağlıyor.

Zeytinyağı Bu Kez Hayvanlara Şifa Oluyor 3

Zeytinyağı ve kedilerle ilgili kitabı bulunan Kaynar, zeytin yağ ve doğal ürünlerden elde ettiği gelirin bir bölümünü sokak hayvanları için harcıyor.

Untitled 2

 

Tarkan Kaynar hem zeytinyağı hem de hayvanlara olan sevgisini şöyle açıklıyor:

Zeytinyağı Bu Kez Hayvanlara Şifa Oluyor 2

Zeytinyağı satarak insanlara, oradan gelen para ile de hayvanlara sağlıklı ve uzun yaşam sağlamaya çalışıyorum. Hayvan severlerden mama desteği zaman zaman oluyor fakat bölgede geniş çaplı kısırlaştırma yapılmadığı için hayvan nüfusu artıyor. Bu yüzden sürekli desteğe ihtiyaç oluyor. İsteyen mama gönderebilir, isteyen benden doğal gıda ürünleri alabilir. Her iki durumda da sokak hayvanları faydalanacak. Ama benden Zeytinyağı, zeytin, reçel alırlarsa alan insanlar da faydalanacak.” 

Zeytinyağı Bu Kez Hayvanlara Şifa Oluyor 6

Zeytinyağı Bu Kez Hayvanlara Şifa Oluyor 4

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Markamama Yarışma Kurallarıö.777

Markamama Yarışma Kuralları

AKPli Eskişehir’in Mihalgazi Belediyesine ait araç İYİ Partili Söğüt Belediyesi sınırlarına köpekleri atarken yakalandı. ö.

-13 Derece Soğukta İlden İle Atılan Sokak Hayvanları