in ,

Zehirlenen Köpeklere İlk Müdahale Belediye Başkanından

Adana’nın Karataş ilçesinde zehirlenen 2 sokak köpeğine ilk müdahaleyi, aynı zamanda veteriner hekim olan Belediye Başkanı Necip Topuz yaptı.

Karataş ilçesi Yeni Mahallede görevli belediye personelleri baygın halde 2 sokak köpeği buldu. Köpeklerin durumunu, veteriner hekim olan Belediye Başkanı Necip Topuz’a bildirdiler. Henüz neden zehirlendiği belli olmayan 2 köpeğe, Belediye Başkanı Necip Topuz tarafından ilk müdahaleleri yapıldı.

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

KÖPEKLERİN TEDAVİLERİ TOPUZ TARAFINDAN SÜRDÜRÜLECEK.

Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz, “Bir veteriner hekim olarak sahipsiz dostlarımızın da yardımına koşmaya devam ediyorum. Mesai arkadaşlarımızın yaralı bulduğu iki köpeğimizin kontrollerini yapıp tedavilerini başlattık. Minik dostlarımız en kısa sürede sağlıklarına tekrardan kavuşacak” dedi.

ADANA’NIN KARATAŞ İLÇESİNDE ZEHİRLENEN 2 SOKAK KÖPEĞİNE AYNI ZAMANDA VETERİNER HEKİM OLAN BELEDİYE BAŞKANI NECİP TOPUZ MÜDAHALE ETTİ. (SERKAN ÇETİNKAYA/ADANA-İHA)
Adana’nın Karataş ilçesinde zehirlenen 2 sokak köpeğine ilk müdahaleyi, aynı zamanda veteriner hekim olan Belediye Başkanı Necip Topuz yaptı.

Bir cevap yazın

Avatar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Jandarma ekipleri yol kenarında buldukları ağzı kapalı çuvalın içini açınca şok oldular

Yaban Hayatının Gün Yüzüne Çıkan Görüntüleri Fotokapanda