in

Zavallı Hayvan Can Çekişirken, O Böyle Gülümsedi

Güney Afrikalı bir avcı, yayınladığı görüntülerle ülkeyi ayağa kaldırdı.

Babun avına çıkan avcı, yaraladığı hayvan acı içinde kıvranırken kahkahalarla video çekti. Bölgeye özgü tür olarak bilinen babuna çektirdiği acıdan zevk alan adamın kayda yansıyan konuşmaları da büyük ses getirdi.

Zavallı Hayvan Can Çekişirken O Böyle Gülümsedi 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Babuna sık sık ‘Şikayet etmeyi kes’ şeklinde sözlerle bağırıp, ‘Acıyor mu’ diye soran zalim avcı hayvan hakları koruyucularının tepkisine yol açtı. Nerede ve ne zaman çekildiği bilinmeyen görüntüler üzerine harekete geçen hayvan hakları koruyucuları, zalim avcıyı bulana 700 dolar para ödülü vereceğini açıkladı.

Güney Afrika’da bir avcının bölgeye özgü tür olarak bilinen babunla çektiği video büyük ses getirdi. Ülkeyi ayağa kaldıran görüntülerde zalim avcı babuna ‘ Acıyor mu?’ diye sordu.

Zavallı Hayvan Can Çekişirken O Böyle Gülümsedi 3

Sık sık gülen zalim avcının hareketleri ülkede tartışma yarattı. Sosyal medyada yayılan videoda yer alan avcının, başından yara aldığı anlaşılan ve can çekişen babun’a sık sık ‘Şikayet etmeyi kes’ diye bağırması dikkat çekti.

Ülkenin önde gelen hayvan hakları organizasyonlarından biri, avcıyı bulan kişiye 700 dolar ödül vereceğini duyurdu.

Babunun neden yaralandığına ya da videonun nerede ve ne zaman çekildiğine ve babuna ne olduğuna dair detaylar bilinmiyor.

Zavallı Hayvan Can Çekişirken O Böyle Gülümsedi 1

Video sosyal medyanın gündemine oturdu. Çok sayıda kullanıcı avcının bulunması ve yaptıklarının bedelini ödemesi gerektiği yorumlarında bulundu.Yetkililer olayla ilgisi soruşturma başlattı.

Kaynak: Mynet

Bir cevap yazın

Avatar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ölü Balinanın Midesinden 6 Kilo Çöp Çıktıöç

Ölü Balinanın Midesinden 6 Kilo Çöp Çıktı

kediöç.

Kedilerin Isınması için Yakılan Soba Çamaşırları Tutuşturdu