in

Zabıta Ekipleri Murat Özdemir’in Evinde Olduğu İddia Edilen Kediyi Almak için Eve Gitti

Papağana yaptığı işkence sonrası gözaltına alınan Murat Özdemir’in evinde bir de kedisi olduğu iddia edildi. Kedinin sağlık durumu hakkında endişesi olan sosyal medya kullanıcıları kedinin de Murat Özdemir’den alınmasını talep etti. Beşiktaş Belediyesi ekipleri kediyi almak için bugün Özdemir’in evine girdi ancak içeriye giremedi.

Televizyonda yayınlanan bir yarışma programıyla tanınan Murat Özdemir, papağanına yaptığı işkence videosunu sosyal medya hesabından paylaşınca büyük tepki gördü. Dün akşam saatlerinde gözaltına alınarak Beşiktaş Asayiş Büro Amirliği’ne getirilen Özdemir, burada yapılan işlemlerinin ardından sabah saatlerinde Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na götürüldü.Sosyal medya takipçilerinin Murat Özdemir’in bir kedisi olduğu iddilarıyla harekete geçen Beşiktaş Zabıta ekipleri sabah saatlerinde Özdemir’in evine gitti. Dairede kimse olmadığı için içeriye giremeyen Zabıta ekipleri ve Beşiktaş Belediyesi Veteriner İşleri yetkilileri dinleme yaparak evde hayvan olup olmadığını kontrol etti.

murat özdemir

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Ömür Gedik’in aktardığı biligye göre evden hayvan sesi gelmemesi üzerine daire kapısından ayrılan yetkililerin eve tekrar gideceği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnşaata Düşen Yavru Köpek Annesinin Havlamasıyla Fark Edildiöç

İnşaata Düşen Yavru Köpek, Annesinin Havlamasıyla Fark Edildi

Son Dakika Murat Özdemir’in İfadesi Ortaya Çıktıöç

Son Dakika: Murat Özdemir’in İfadesi Ortaya Çıktı