in

Yusuf Güney Minik Dora’nın Katilinin Hapis Cezasi Alması için Kampanya Başlattı

Duyarlı şarkıcı Yusuf Güney insanının çalışanı tarafından vahşice öldüren Dora için imza kampanyası başlattı.

Geçtiğimiz hafta bir işyerinde çalışan Ozan Ö. isimli şahıs patronun 3 aylık köpeği Dora’yı vahşice öldürdü. Kendisini rahatsız ettiği gerekçesiyle minik köpeği defalarca yere vuran şahıs olay sonrası kaçtı. Defalarca yer çarpılan Dora hayatını kaybetti.

dora 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

İstanbul Adliyesi 6.Sulh Ceza Mahkemesinde hakim karşısına çıkan Öztürk’ün yargılama bitinceye kadar ev haspsinde tutulmasına karar verildi.

Karara tepki gösterenler arasında şarkıcı Yusuf Güney de vardı. Güney, avukatları aracılığıyla konunun takipçisi olduğunu belirterek bir imza kampanyası başlattı.

İşte Yusuf Güney’in konu hakkındaki paylaşımı:

“Dora isimli yavru köpeği öldüren şüpheli O.Ö hakkında Sulh Ceza
Hakimliği tarafından konutu terketmeme (ev hapsi) kararı verilmiştir. Hepimizi derinden yaralayan bu karara karşı Avukatım vasıtasıyla tutuklanması için itiraz ettiğimi şahsım adına başvuru yaptığımı ve yargılama sonunda şahıs hapis cezası ile cezalandırılıncaya kadar haklı mücadelemizi sürdüreceğimizi bildiririz.

Ülkemizin içerisinde bulunduğu bu zorlu süreçte Covid-19 tehlikesi ile mücadele ettiğimiz ve Ülke olarak oldukça hassas olduğumuz bu dönemde, böyle bir olayın meydana gelmiş olmasını kabul etmiyoruz ve şahsın hak ettiği cezayı alacağı konusunda adalete olan güvenimizin sonsuz olduğunu bildiririz.

Tüm hayvanseverlerin de imza kampanyamıza destek olmasını isteriz.”

İmza kampanyasını buradan imzalayabilirsiniz.

Yorum

Yorum Ekle
  1. Mahsum canlarımıza kıyanlar katıl olarak yargılanmalı adalet istiyoruz okatıl agır cezaya captirilmali sen neguzel insansın sarkılarını severek dinliyorum hayrandım sana hayvanlar için yaptıklarını gordum daha hayran oldum Yusuf guney herzaman seninleyiz ?????????????????????????

  2. Gece uykuya rahatca uyuabildin mi acaba Nasıl bi vicdansızlıktır her hayvan kendi evladımız mış gibi korumamız kolamamız lazım şayet Allah cc sesiz hayvları bize emanet etmiştir ?

  3. Bu adamı ceza alınsın artık dur deyin ben laylo Eshchanova özbekistan vatandaşı bu pislik için Yusuf beyi destek veriyorum ben bile İstanbul çekmeköy de annemle 16 kedi bakiyoruz kiyamiyoruz onlarda bir can lutfen cezası ağır olsun oda ceksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Su Altında Bulduğu Altınlar Hayvanlara Mama Oluyoröç

Su Altında Bulduğu Altınlar Hayvanlara Mama Oluyor

işçi ç

Sokak Hayvanlarını Koruyan, Kurtaran, Besleyen 15 İşçi!