in

Yürek Yakan Görüntü: Vicdansız Kadın Engelli Köpeğini Yol Ortasında Terkedip Gitti

Brezilya’da vicdansız bir kadının, ön iki patisi olmayan engelli köpeğini sokak ortasına terkettiği anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

Brezilya’da vicdansız bir kadının, ön iki patisi olmayan engelli köpeğini terkettiği anlar güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, iki köpeğini arabadan indiren kadın daha sonra engelli olan köpeğini sokakta bıraktı ve diğer köpeğini arabasına alıp gitti.

Brezilya’nın Porto Alegre kentinde, sakat kalmış köpeğini yolun kenarına terk eden kişi güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.

Ön iki patisi olmayan engelli köpeğini sokağa bırakan kadın, arabanın içerisindeki sağlıklı köpeğini ise içeri koydu. Vicdansız kadın daha sonra arabasına binerek uzaklaştı.

Köpeğin çaresizliği güvenlik kameralarına yansıdı

Bir an ne olduğunu anlamayan ve sendeleyen köpek, her ne kadar tekrar arabaya binmek için hamle yapsa da, vicdansız kadının onu iterek uzaklaştırması ile çaresizce sokakta kaldı. Talihsiz köpeğin yürek yakan hali güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Talihsiz köpek, Sao Leopoldo’daki Belediye Hayvan Koruma Barınağı’nda bakımı altına alındı ve iki ön bacağını nasıl ve neden kaybettiği araştırılmaya başlandı.

İlk başta bunun bir doğum engeli olduğuna inanılsa da, engelli köpeğin 2 yaşından büyük olmadığı tahmin edildiği için kısa yaşamında nasıl bakıldığı araştırılacak

engelli kopegini sokak ortasında terk etti 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Barınakta koruma altına alınan talihsiz köpek, onu olduğu gibi kabul edecek ve onu sevgi ile büyütecek bir aile bekleyişi içinde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sarkici pinkten 500 bin dolar

ABD’li Şarkıcı Pink’ten Avustralya’daki Yangınlarla Mücadele İçin 500 Bin Dolar

avustralya tyangın yavru kangusu

Avustralya’daki Yangında Ölmekten Kurtulan Yavru Kanguru Çocuğun Yanına Yaklaşıp Yardım İstedi