in

Yolunu Kaybeden Leylek Soluğu Oto Yıkamacıda Aldı

Bursa’da göçe başlayan ancak yolunu kaybeden bir leylek; yaralı halde oto yıkamacıya iniş yaptı. Yaralı leylek Osmangazi Belediyesi veteriner hekimleri tarafından tedavi altına alındı.

Bursa‘nın merkez Osmangazi ilçesi Kanalboyu caddesinde bulunan bir oto yıkama dükkanına sabah saatlerinde yaralı bir leylek iniş yaptı. Dükkan sahipleri yaralı leyleği muhafaza altına alarak Osmangazi Belediyesi Veterinerlik birimine ihbarda bulundu. Ekipler gelene yaralı leylek iş yeri sahipleri tarafından verilen yemek ve suyla beslendi. Kısa sürede olay yerine gelen veteriner hekimler yaralı leyleğe ilk müdahaleyi olay yerinde yaptıktan sonra tedavi amaçlı veterinerlik birimine götürdü.

Yolunu Kaybeden Leylek Solugu Oto Yikamacida Aldi

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Yaralı Leylek Tedavi Altına Alındı

İş yeri sahibi Emrah Şimşek, ” Daha önce hep üzerimizden kalabalık bir halde göç ettiklerini görürdük. Fakat bu sefer leyleklerden biri dükkanımıza iniş yaptı. Bitkin halde duran leyleğe su ve yemek verdik. Sonrasında veteriner hekimlere ihbarda bulunduk. Gelip aldılar. İnşallah kısa sürede iyileşerek eski hayatına geri döner ” dedi.

Yolunu Kaybeden Leylek Solugu Oto Yikamacida Aldi 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Gun Arayla Kurtarilan Kedilerin Duygusal Insani Oldu 7

3 Gün Arayla Kurtarılan Kedilerin Duygusal İnsanı Oldu

Guvenlik Gorevlisi Kaynattigi Sicak Suyu Evsiz Kopegin Ustune Doktu 7

Güvenlik Görevlisi Kaynattığı Sıcak Suyu Sokakta Yaşayan Evsiz Köpeğin Üstüne Döktü