in

Yoldan Geçenlere Oyuncağını Uzatan Oyun Sever Köpek

“Dikkat köpek var” tabelalarından bir tanesine mutlaka denk gelmişsinizdir. Ancak bu içerikteki uyarı levhasının konusu çok farklı; “Dikkat oyun sever köpek var”

Caterina Dellabona adlı kadın bir gün yolda yürürken ilginç bir tabela gördü. İtalyanca yazılmış olan tabelada şöyle yazıyordu “Lütfen oyuncağı çalılıklara atmayın. ( Köpek kendini incitebilir) Sağa veya sola fırlatın.

Yoldan Geçenlere Oyuncağını Uzatan Oyun Sever Köpek

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Tabelaya gördüğünde yazılanlara anlam veremeyen Caterina, kafasını aniden demirlerden çıkaran köpeği görünce durumu anladı.Öyle görünüyor ki bu köpekçik yoldan geçen herkes ile oyun oynamak isteyince, sahipleri onun güvenliği için böyle bir tabela asma gereği duymuş. Caterina, ağzında oyuncağıyla kuyruğunu sallayarak kendisine bakan köpeğin oyun davetine hayır diyemedi.

tmg article tall 1

Oyuncağı her attığında oyun sever köpek onu geri getirdi. Caterina artık oradan her geçtiğinde yeni arkadaşıyla yaklaşık 10 dakika mutlaka oyun oynuyordu. Ancak sevimli köpek asla bu 10 dakika ile yetinmiyor ve hep oyuna devam etmek istiyordu.

Yoldan Geçenlere Oyuncağını Uzatan Oyun Sever Köpek

Caterina “Artık buradan her geçtiğimde onunla oyun oynuyorum. Ama bir yerden sonra ben yoruluyorum ancak o hiç yorulmuyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tosya Barınağında Köpekler Dışkı Dolu Kafeslerde Can Veriyor İddiasıöç

Tosya Barınağında Köpekler Dışkı Dolu Kafeslerde Can Veriyor İddiası

Sokakta Çişini Yapan Köpek ve Sahibini Tüfekle Vurduöç

Evinin Karşısına Çiş Yapıyor Diye Köpeği ve Sahibini Tüfekle Vurdu