in

Yok Olan Bir Aileden Geriye Sadece Kedileri Kaldı

Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde, lüks bir villada yaşayan 4 kişilik aile ölü bulundu. Ailenin evinde baktığı 8 kedi ise barınak görevlileri tarafından korumaya alındı.

Dün gece saat 22.00 sıralarında Muratpaşa ilçesi Güzeloba Mahallesi 2386. Sokak üzerindeki bir sitede, 3 katlı villada yaşayan aileden haber alamayan yakınları, durumu siteye yakın bir yerde yaşayan arkadaşlarına bildirdi. İhbarla siteye gelen polis ekipleri, girdikleri villada Gülsen Işık Gider (65), Muzaffer Gider (73), Gamze Gider (45) ve Mustafa Gider’in (40) cansız bedenini girişte mutfak bölümünde buldu. İlk belirlemelere göre ailenin oğlu Mustafa Gider’in anne ve babası ile kız kardeşini tüfekle öldürdükten sonra aynı silahla yaşamına son verdiği tahmin ediliyor.

AW269831 07

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Hayvanları Çok Seven Ailenin Hazin Sonu

Evlerinde 8 kedisi olan aile, mahalledeki sokak hayvanlarını da sürekli olarak seven ve besleyen kişilerdi. Ailenin komşusu olan Özlem Çabuk,  ”8 tane kedileri vardı, sokaktaki kedilere bakarlardı. Kendilerini bırakın merhameti hayvanlara da gösterirlerdi. Çok düşünceli insanlardı. ” dedi. Olayın ardından, sahipsiz kalan 8 kedinin barınak görevlileri tarafından korumaya alındığı öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dogumundan Itibaren Kiz Kardesine Agabeylik Yapan Muhtesim Bir Kopek Marshall

Doğumundan İtibaren Kız Kardeşine Ağabeylik Yapan Muhteşem Bir Köpek: Marshall

Insani Ile Karsilikli Tavla Oynayan Kedi

İnsanı İle Karşılıklı Tavla Oynayan Kedi