in

Yılbaşı Hediyeniz ile Sokak Hayvanlarına Destek Olmak İster Misiniz?

Yeni yıl yaklaşıyor. Sevdiklerinize alacağınız hediyeye hâlâ karar veremediyseniz bu içerik size yardımcı olabilir.

Şüphesiz ki yılbaşının en güzel yanı hediye faslıdır. Size ne alındığını merak ettiğiniz kadar, sizin aldığınız hediyenin beğenilip beğenilmeyeceğini de merak edersiniz. Bu sene bu heyecana anlam katmaya ne dersiniz? Bu yıl sevdiklerinize hediye alırken sokak hayvanlarının karnını doyurabilirsiniz. Hayvan hakları dernekleri tarafından hazırlanan, geliri sokak hayvanlarının tedavi ve beslemesinde harcanacak olan hediyelikleri sizler için derledik.

1- Çak Bi Pati Derneği

Yılbaşında sevdiklerinize hediye almak içi Çak Bi Pati’nin Instagram sayfasını takip edebilirsiniz. Anhtarlıktan, duvar süsüne birçok hediye seçeneği sizi bekliyor.

 

2- Karabaş Derneği

Yeni yıl demek takvim demektir.  Karabaş Derneği’nin 2020 takvimlerinden satın alarak dernek himayesindeki hayvanlara destek olabilirsiniz.

3- HAYTAP

Yeni yıl hediyenizi Hayvan Hakları Federasyo’nun internet sitesindeki pek çok ürün arasından edenebilirsiniz.

4- HİPDER

Hayvanlar İçin Projeler Derneği’nin yeni yıl için ürettiği birbirinden güzel hediyeler için Instagram ayfalarını takip edebilirsiniz.

5- Yaşam Hakkına Saygı Derneği

Bir insana verilebilecek en güzel hediyelerden biri onun adına iyilik yapmaktır. Yaşam Hakkına Saygı Derneği‘ne bağış yaparak sevdiğiniz kişiler adına sertifaka alabilirsiniz.

6- Yedikule Hayvan Barınağı

Yedikule Hayvan Barınağı gönüllüleri tarafından yapılmış hediyelik eşyalardan satın alarak hem sevdiklerinizi mutlu edebilir hem de barınak hayvanlarına destek olabilirsiniz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aracın Çarptığı Yaralı Köpeğin Başında Nöbet Tutup Ezilmesini Engelledileröç

Aracın Çarptığı Yaralı Köpeğin Başında Nöbet Tutup Ezilmesini Engellediler

doğa için çal

Fırat Çavaş ‘Doğa için Çal’ Serilerinin Konuk Oyucuları Olan Kedileri Anlattı