in

Yılanlar Depremin Habercisi mi?

Son zamanlarda sıkça yılan görülmesinin ardından meydana gelen deprem akıllara “Yılanlar depremin habercisi mi?” sorusunu getiriyor?

Ege Denizi‘nde meydana gelen 6.3’lük deprem öncesinde eski CHP’li vekil Melda Onur’un depremden önce attığı Tweet büyük yankı uyandırdı. “2 gündür şehir merkezlerinde görülen yılan haberleri var. En son 1999 depremi az öncesi olmuştu. Demedi demeyin.”

Peş peşe görülen yılan vakalarının depremin bir işreti olup olmadığı konusunda her hangi bir bilimsel veri olmasa da bu görüntüler gündemi uzun süre meşgul edeceğe benziyor. İşte son günlerde peş peşe gelen o yılan haberleri.

yilanlar depremin isaretcisi miydi 9301248

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Depremin yoğun olarak hissedildiği Denizli’de, geçtiğimiz günlerdeki etkili yağmurun ardından çok sayıda yılan itfaiye ekipleri tarafından ev, bahçe ve otomobillerin kaportalarından toplandı.

Yılanlar Depremin Habercisi mi?

Düzce Akçakoca’da artan yılan vakaları başta çiftçiler olmak üzere vatandaşları tedirgin ediyor. Vatandaşlar, özellikle tarla ve yol kenarlarında sık sık görülmeye başlayan yılanların geçen yıla göre daha fazla görüldüğünü ifade ettiler.

Yılanlar Depremin Habercisi mi?

Çanakkale’nin Lapseki ilçesine bağlı Suluca mevkiindeki yazlıklarında yaşayan yaşlı çift, kapının önündeki sundurmanın altında yaklaşık 3,5 metre boyunda iki yılan olduğunu görünce büyük korku yaşadı.

Yılanlar Depremin Habercisi mi?

Uzmanlar haziran ayının yılanların çiftleşme ayı olduğunu bu sebepten bu ay fazla sayıda yılan görülebileceğini belirtti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

roportajoncecikan

Onların Kaderi; Bütün Hayatları Boyunca Köle Olarak Yaşayıp, İş Göremez Hale Gelince Denize Atılmak

Ramazanda da Durmadılar Ankarada 8 Köpek 1 Kedi Zehirlenerek Öldürüldüöç 1

Ramazan’da da Durmadılar: Ankara’da 8 Köpek 1 Kedi Zehirlenerek Öldürüldü