in

YETER ARTIK!… Ata Tecavüz Etti 600 Lira Ceza Ödeyip Serbest Kaldı

Hayvanlara tecavüz haberlerine bir yenisi daha eklendi… Çorlu’da sahibnin otlaması için kırsala bıraktığı ata tecavüz eden şahıs 600 lira ceza ödeyerek serbest kaldı!

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde sahibinin otlaması için kırsala bıraktığı ata tecavüz ettiği iddiasıyla gözaltına alınan 24 yaşındaki E.Ç., 600 lira idari para cezası kesilerek serbest bırakıldı.

Çorlu’da oturan E.K., atını otlaması için Hatip Mahallesi’ndeki Kalelik mevkiine bağlayıp ayrıldı. Yaklaşık 4 saat sonra kontrol için dönen E.K., atının yanında, belden aşağısı çıplak ve cinsel organı dışarı olan E.Ç.’yi görerek polise ihbarda bulundu. Ata tecavüz iddiasıyla gözaltına alınarak sağlık kontrolünden geçirilen E.Ç. ifadesi için Cumhuriyet Polis Merkezi’ne götürüldü. Kardeşinin atını otlatmaya götürdüğünü ve diğer atın da orada olduğunu anlatan E.Ç.’nin ‘tecavüz’ suçlamasını kabul etmediği ifade edildi.

corlu atatecavuz

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

TECAVÜZÜN BEDELİ 600 LİRA CEZA!

Çorlu Cumhuriyet Savcılığı talimatıyla şüpheli E.Ç.’ye, Hayvanları Koruma Kanunu’nun 14’üncü maddesi (j) bendindeki ‘Hayvanlarla cinsel ilişkide bulunmak, işkence yapmak’ suçlamasıyla 600 lira idari para cezası kesildi. Şüpheli ardından serbest bırakıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

corum kopek oldu 3

Çorum’da Barınakta Ölen Tecavüz Mağduru Köpek TBMM Gündemine Taşındı

bursatilkiyeiskence

Bursa’da Yavru Tilkinin Kuyruğunu Kesip Tellere Astılar