in ,

Selçuk Erdem’in Yeni Ev Arkadaşı Bir Yavru Köpek

Çizgi sanatının ustası Selçuk Erdem’in yeni ev arkadaşı bir yavru köpek. Lea adını verdiği köpeğinin ismi de cinsi de merak konusu oldu!

Çizgi sanatının en iyi isimlerinden Selçuk Erdem yavru bir köpek sahiplendi. Instagram hesabındı “Bu hanımefendi yeni ev arkadaşım, artık ikimiz birlikte yaşayacağız. Adı Lea” yazısıyla duyuran Selçuk Erdem’in bu gönderisi en fazla beğeni ve yorum alan gönderilerinden biri oldu. Yapılan yorumlarda, “Ooo köpeklendiniz, geçmiş olsun ve mutluluklaaar” dileyen, “o minik gözlerdeki bakış, saçın kıvırcıkları, kitaplık ve kitaplıkta boş bırakılan yer…” mesajı ile yavru bir köpeğin yapacağı yaramazlıkları tatlı tatlı ifade eden takipçiler en çok da Lea’nın ismi ve cinsiyle ilgili yorumlar yazdı.

Yetenekli Karikaturist Selcuk Erdem Kopek Sahiplendi 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Selçuk Erdem’in Yavru Köpeğinin Adı Neden Lea?

Takipçilerden biri “Star Wars’tan mı alındı isim? diye sorarken bir diğer takipçi “Prenses Lea (Star Wars) sanırım” diyerek Star Wars’taki Prenses Leia Organa karakterinden esinlenildiğini ifade ettiler. Başka bir takipçinin “Ya üstat affına sığınarak bir şey sorayım; niye bu hayvanlara hep yabancı bir isim bulma mecburiyetimiz varmış gibi (istisnalar hariç)çoğunluğu da TC vatandaşı olmasına rağmen. Ben de dahil böyle bir huyumuz var.” diyen takipçiye Selçuk Erdem, “Kızımın adı Ela, değiştir harfleri;)” diyerek mizahla cevap verdi.

Selcuk Erdem Yavru Kopegi Lea

Lea’nın Cinsi Merak Konusu Oldu

Takipçilerden @ikaraca da köpeğin cinsinin “Australian Shepherd” olup olmadığını sorarken başka bir takipçi @alpergalip1907 köpeğin cinsinin Border Collie olduğunu yazdı. @dr.tevfiksozen “Short Haired BorderColli” olarak ifade etmiş. @m.devrim.korkmaz ise “Markalı değil bu. Bildiğin Turkish Karabaş… Yüreğine sağlık hocam. Umarım birbirinizin ömrünü uzatırsınız.”

‘Lea ve Selçuk Evde’ Serisi Gelebilir mi?

Takipçilerden @sedaberceste “Yeni bir seri gelebilir mi acep? Lea ve Selçuk evde” diyerek herkesin aklına gelen ilk düşünceyi paylaştı. Karikatürlerinde insanlardan çok kedi, köpek ve birçok diğer hayvanı çizen Selçuk Erdem’i Lea’dan sonra daha çok Lea’lı köpek karikatürleri ile görmeye başlayabiliriz. Görünen o ki takipçiler Lea’nın maceralarını heyecanla bekliyorlar.

Selcuk Erdem Yavru Kopegi Lea Ufakligin Ilk Portresi ajanimo

Ufaklığın İlk Portresi

Selçuk Erdem yavru köpeğinin ilk portesini “Ufaklığın ilk portresi. Suluboya… ” yazısı ile Intagram hesabında paylaştı. Selçuk erdem ilk ifadesi ile Lea’nın daha çok portrelerinin geleceğinin işaretini de vermiş oldu. Hepimiz merak ve heyecanla Lea’lı karikatür serisi bekliyoruz Selçuk Erdem’den…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

balik narenciyi

Narenciye Bahçesi Balık Doldu

Umraniyenin Ilk Evcil Hayvan Parki‘Minik Patiler Parki

Ümraniye’nin İlk Evcil Hayvan Parkı: ‘Minik Patiler Parkı’