in

Yeşim Ceren Bozoğlu’nun Kedi Sevgisi

Rol aldığı dizlerde canlandırdığı kötü karakterlerle dikkat çeken ve rolünün hakkını veren Yeşim Ceren Bozoğlu, yaptığı paylaşımla hayvanseverliğinin boyutunu göz önüne serdi.

Oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu, set dönüşü peşine takılan kediye evine aldı. Sosyal medyadan isim aradığı kediyi anlatırken yaptığı benzetmeler dikkat çekti.

kedisevgisi2on

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Başarılı oyuncu, şu sıralar oynadığı ‘Kalbimdeki Deniz’ dizisinin setinden evine dönerken peşine takılan kediyi evine aldı. Bozoğlu, hayvanlar konusunda ne kadar hassas olduğunu ise şu satırlarla gösterdi:

“Tipik bir Türk erkeği gibi yatağa gitti”

“Setten dönüyordum, farkettirmeden benimle beraber gelmiş; bir baktım,kapıdan süzüldü ;teklifsizce içeri girdi. Kırk yıllık sahibimmiş gibi “yemek ver” diye söylenmeye başladı…(Çünkü kedisi olan herkes bilir ki, kedi senin sahibindir, sen kedinin değil).
Karnını doyurduktan sonra, tipik bir Türk erkeği gibi yatağa gitti. Çenesi çok düşük yanlız. İstediğini alana kadar katiyen susmuyor.Aslan burcu olduğundan şüpheleniyorum. Bir yandan da Mihriyeyi aldatıyormuşum hissi. Sabah gitmek ister belki diye kapıyı açtım, hiç oralı olmadı.Tek gecelik aşkların kedisi değiliz galiba. Agresif, çenesi düşük fakat çok yakışıklı… İsim önerilerinizi alayım mı? “

Kaynak: Posta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ısparta

Köpeğin Kulaklarını Kesip Poz Verdiler!

ıspartaköpek kulak kesme

Yavru Köpeğe İşkencenin Cezası Toplam 4 bin 404 lira!