in

Yengeç Burcu Kedi ve Özellikleri

Yengeç burcu kediler sevilmek istendiğinde çok yumuşaktır. Korunup kollandığını hissetmek ister ve böyle olduğunda, kendisi de sevgide çok cömerttir.

İşte size tam bir evcimen kedi! Ailesine ve sevdiklerine çok düşkündür. Bu kedi için evi ile olan ilişkisi çok önemlidir ve sahibinin bunu asla unutmaması gerekir.

Dişi Yengeç’ler çok nazlıdırlar. Erkek Yengeç’ler de son derece sahiplerine düşkündürler. Dışarı çıkmak için fazla istek göstermezler. Bahçeli bir evde yaşıyorlarsa, o zaman bahçeye çıkabilirler. Yakın çevrede kendilerini güvencede hissedeceklerdir.

Bu kediye zaman ayırmak, onunla ilgilenmek gerekecektir. Çok hassas olduğu için, yeterli ilgiyi görmediğinde, çabuk alınır ve kırılır. Diğer kedilere göre güçlü bir hafızası vardır. Kendisine kötü davranıldığında bunu unutmaz ve affetmez. Sağlık açısından da çok narindir. Özellikle de duygusal bazlı hastalıklara yatkındır.

yangecburcu kedi

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Ruh hali çok değişkendir. Yengeç kedisini tanımlamak ve anlamak zordur. Aşırı stres ya da aşırı heyecanlanma sonucunda fiziksel açıdan zayıf düşer. Midesi en hassas yeridir. Kavgacı değildir. Her türlü huzursuzluktan uzak durmaya çalışır. Hem çocuklarla, hem de yaşlılarla iyi anlaşabilir. Ama özellikle yaşlılar için tercih edilecek kedilerdendir. Sahibine çok sadıktır.

Sevilmek istendiğinde çok yumuşaktır. Korunup kollandığını hissetmek ister ve böyle olduğunda, kendisi de sevgide çok cömerttir. Dışarı çıktığında bile sahibini unutmaz. Bu kedi hiçbirşeyi hafif hissetmez, hisleri çok derindir. Ev değiştirmek gibi bir durumdan, ev sahiplerine nazaran daha fazla etkilenebilir. Ürkek ve çekingendir; sahiplenilmeye ihtiyaç duyar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ikizlerburcukediveözellikleri

İkizler Burcu Kedi ve Özellikleri

aslanburcukediveözellikleri

Aslan Burcu Kedi ve Özellikleri