in

Yeditepe Üniversitesi’nin En Sevimli Mezunu, Minik Köpek “Çapo”

Eğitim- öğretim bitiş sezonlarının vazgeçilmezi olan kep atma törenlerinde bir ilk yaşandı. Yeditepe Üniversitesi Diş hekimliğinden mezun olan öğrencilerden Seray Akıncı, kendisiyle birlikte sevimli köpeği Çapo ile beraber kep atma töreninde hem güzel anlara neden oldu, hem de hayvan sevgisi konusunda mesaj verdi

Yeditepe Üniversitesi mezunlarının kep atma töreninde yaşanan bir ilk, katılan veli ve öğrencilerin yüzlerinde tebessüme neden oldu. Diş hekimliği mezunlarından Seray Akıncı çok sevdiği köpeği Çapo ile birlikte kep atma törenine katıldı.

capokopek 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Çapo’nun insan dostu Seray Akıncı,“Yedi yıldır hayatıma ortak olan ufak dostum, eğitimim süresince hep yanımdaydı. Sabahladığım gecelerimde, erken uyandığım günlerimde hep o vardı, sınava giderken şans istediğim, dönünce oyunlar oynadığım dostumun, mezuniyetimde de yanımda olmayı hak ettiğini düşündüm. Şiddet eylemleriyle sık sık üzüldüğümüz bu günlerde, hem mutlu günümü Çapo’mla paylaşmak, hem de herkesin yüzünde bir an bile olsa bir tebessüme neden olup, hayvan sevgisine dikkat çekmek istedim.” Dedi.

capokopek 2

Güzel görüntülerin sahne aldığı törende mezun öğrenciler sevimli köpek Çapo ile fotoğraf çekme yarışına girdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kutuphane pasasi

Bağcılar’da Kütüphanenin Sevimli Misafiri “Paşa” Kedi

aslanlikafe cerkescengiz

Hayvanseverlerden Tepki Yağmıştı, Kafe İçine Geçen Cam Koridor Mühürlendi