in

Yay Burcu Kedi ve Özellikleri

Yay burcu kediler son derece güçlü ve çeviktir. Esnektir ve olmadık yerlere sığabilir. Çok meraklıdır. Evde sürekli ortalığı karıştırabilir.

Sıcakkanlı ve şirin bir kedidir. Hayat onun için bir macera gibidir. Çok az evde kalmak, zamanının çoğunluğunu dışarıda geçirmek isteyebilir. Seyahatlere götürülmekten çok hoşlanır. Arabaya binmekten, diğer kediler kadar rahatsız olmayabilir.

Özgürlüğüne düşkün olduğu için, çok fazla kısıtlamaya gidilmemesi gerekir. Son derece güçlü ve çevik bir kedidir. Esnektir ve olmadık yerlere sığabilir. Çok meraklıdır. Evde sürekli ortalığı karıştırabilir. Böyle zamanlarda, onu biraz dışarı bırakmak iyi bir fikir olabilir. Enerjisini harcayacağı oyunlardan, tırmanmaktan, minik bir topun peşinde koşturmaktan çok zevk alacaktır.

yayburcukediveözellikleri

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Yoğun temposu, evdekilerin başlarını döndürecektir. Yaşlı insanlar için bu kedi fazla hareketli olabilir. Sağlıklı bir kedidir. Ama en zayıf yeri karaciğeridir. Son derece hevesli ve samimidir. Küçük çocukların bir numaralı eğlencesi olacaktır. Kalabalık bir aile için ideal bir kedidir. Evdeki hemen herkesle uyum içerisindedir. Misafirlerden de hoşlanacaktır. Dışarı çıktığında, gözden çabuk kaybolacaktır. Çok uzak yerlere gidebilir. Bir müddet ortalıklarda görünmeyebilir. Geceyi dışarıda geçirebilir. Çok dışarı alıştığında, evde uzun süre vakit geçirmek istemeyebilir.

Evin içinde başka hayvanların olması isabetli olacaktır. Böylelikle onu eve bağlamak daha kolaylaşacaktır. Birşeyleri çiğnemekten hoşlanır, bu nedenle poşet, elektrik telleri ve bitki gibi şeyleri onlardan uzak tutmakta yarar vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

akrepbucukedilerveözellikleri

Akrep Burcu Kedi ve Özellikleri

oglakburcukediveözellikleri

Oğlak Burcu Kedi ve Özellikleri