in

Yavrularını Korurken İçinden Kaplan Çıkan Bağcılar Kedisi

Olay, Bağcılar Barbaros Mahallesi’nde geçtiğimiz günlerde yaşandı. Akşam saatlerinde köpeğini gezdirmek için dışarı çıkan bir adam, bir kahvehanenin önüne geldiği anda bir kedinin saldırısına uğradı. Kedinin saldırısı ile hayatının şokunu yaşayan şaşkın adam, köpeğini de alarak kaçmak istedi. Bunun üzerine kedi adamın üzerine atlayarak adamın kucağında bulunan köpeğe de saldırdı. Bir süre köpeği ile birlikte kediyle mücadele eden adamın yardımına çevrede bulunan vatandaşlar koştu. Vatandaşların da araya girmesiyle kedi, adam ve köpeğinden ayrıldı. Kedinin olay yerinden zor uzaklaştırılması ise dikkatlerden kaçmadı.

https://www.facebook.com/ajanimopetmagazin/videos/356775528875349

Öte yandan, yaşanılan tüm bu anlar iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde kedinin bir anda adama ve köpeğine saldırması ve devamında yaşanılanlar yer aldı. Görüntüler kısa sürede sosyal medyada en çok izlenenler arasında yer aldı. Binlerce kişi tarafından paylaşılarak, espri konusu yapıldı.

AW148258 01

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Birçok hayvan hakkı savunucusu video izlediğinde kedinin anne kedi olduğunu tahmin ettiler. Hayvan hakkı savunucularının tahmini doğru çıktı. Kedinin yavruları olduğu öğrenildi. Esnaf tarafından bakılan ve ismi Azman olan kedinin daha önce de yavrularına yaklaşan köpeklere saldırdığı ifade edildi.

Esnaf Kadir Kaya , “Kedinin yavruları vardı. Adamın köpeği yavrulara doğru gidiyordu. Kedi de yavrularını korumak için mecbur saldırdı. Adamın yüzünde çizikler vardı. Daha önce de bir arkadaş köpeğini yavrulara yaklaştırdı, arkadaşa saldırdı” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7den 70e Onlarca Gonullu Sokak Hayvanlari icin Kulube Yapti

7’den 70’e Onlarca Gönüllü Sokak Hayvanları için Kulübe Yaptı

Yavru Kopek Insaat Temeline Sikisti

Yavru Köpek İnşaat Temeline Sıkıştı