in

Yavrularını Kaybeden Mercan Kedi Bakın Kimlerin Annesi Oldu

Yaklaşık 9 yaşındaki dişi kedi Mercan hem köpek yavrularına hem de civcivlere annelik yapıyor.

Amasya’nın Suluova ilçesinde yaşayan Kemal Ciğer ve kızı Semanur Ciğer’in dişi kedileri ‘Mercan‘ doğrum yaptıktan bir süre sonra yavrularını kaybetti. Evde aynı zamanda köpek ve civcivler de bulunuyor. Kedi Mercan yavrularını kaybettikten sonra annelik duygusuyla evde bulunan hem köpek yavrularına hem de civcivlere annelik yapıyor.

Yavrularini Kaybeden Mercan Kedi Simdi ise Kopek ve Civciv Yavrularina Annelik Yapiyor3

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Mercan’ın sahibi Kemal Ciğer, “Çocukluğumdan beri ne bileyim böyle kedidir, kuştur, köpektir, civcivdir meraklıyım, hevesliyim. Bakıyorum, büyütüyorum. Bu bizim kızımız 9 yaşında adı Mercan. Normalde bunun annesi bir köpek. Köpek büyüttü bunu. Belki ondan sebep köpekle arası çok güzel. Yaklaşık 5 senedir de böyle civcivlere annelik yapabiliyor. Şimdi bizim bir kızımız var (Kızımız: Köpek) onun adı da Çirkin. Yaklaşık hemen hemen aynı günde doğum yaptılar birer gün arayla. Onu biz tesadüf fark ettik. Bu kızımız son doğumunda 2 tane yavrusu vardı. Yavruları ölünce bizim de kızımız var (köpek) Çirkin’imiz. Kendi yavruları ölünce biz fark ettik ki köpeğin yavrularını emziriyor” dedi.

Yavrularini Kaybeden Mercan Kedi Simdi ise Kopek ve Civciv Yavrularina Annelik Yapiyor2

“Onları o emzirdi sayılır. Süt anneleri…”

Kemal Ciğer ve kızı Semanur Ciğer, “Bundan önceki civcivlere, tavuklara hepsine sahip çıkardı. Zaten diğer köpeğimin ismi Köpük’tü, o büyüttü Mercan’ı. Beraber büyüdüler yani köpekle kedi bir arada büyüdüler. Üşüdüğü zaman köpeğin yanına geçerdi. Ondan sonra Çirkin’in (Çirkin: Köpek) yavrularını emzirmeye başladı. Onları o emzirdi sayılır. Süt anneleri” diye konuştu. Kedi Mercan’ın annelik yaptığı yavru köpekler büyüdü, 2 aylık oldu ama Mercan civcivlere annelik yapmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Binanin Dokuzuncu Katindan Cikip Havlayan Kopege Vatandastan Intihar etme Sozleri Duyuldu

Binanın Dokuzuncu Katından Çıkıp Havlayan Köpeğe Vatandaştan “İntihar etme” Çağrısı

Mendirek Uzerinde Mahsur Kalan Kopegin Imdadina Itfaiye Ekipleri Yetisti1

Mendirek Üzerinde Mahsur Kalan Köpeğin İmdadına İtfaiye Ekipleri Yetişti