in

Yavruları Balkondan Düşen Anne Kedinin İmdadına İtfaiye Yetişti

Kınalıada’da binanın 2. katındaki boş dairenin balkonunda bulunan yavru kediler balkondan aşağı düşünce martı tehlikesiyle karşı karşıya geldi.

Kınalıada’da binanın 2. katındaki boş dairenin balkonunda bulunan yavru kediler balkondan aşağı düşünce martı tehlikesiyle karşı karşıya geldi. Anne kedi, yavrularından birini balkona geri çıkarabilse de diğer iki yavru kedi balkona çıkamadı. Yavru kediler itfaiye tarafından merdiven ile balkona bırakılarak olası tehlikelerden kurtarıldı.

Balkondan Dusen Yavru Kediler Itfaiye Ekipleri Tarafindan Kurtarildi 3

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

İtfaiye Ekiplerinin Çabasıyla Yavru Kediler Annelerinin Yanına Geri Döndü

Kınalıada Çarşı Caddesinde bulunan bir apartmanın 2. katındaki boş dairenin balkonunda buluna 3 yavru kedi bilinmeyen bir nedenle balkondan aşağı düştü. Yavrularını olası tehlikelerden korumak isteyen anne kedi, bir yavrusunu balkona geri çıkarabilse de diğer iki yavrusunu çıkaramadı. Martıların yavru kedilerin yanına geldiklerini görüp yavruları korumaya çalışan vatandaşlar da durumu itfaiyeye bildirdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yavru kedileri bir kutu içerisine koydu. Kutuda bulunan yavru kediler itfaiye tarafından itfaiye merdiveni ile diğer yavrunun bulunduğu balkona çıkarıldı. Öte yandan itfaiye erleri, bina sakinlerinin kendilerine verdiği yiyecekleri de yavru kedilerin yanına koydu. İtfaiyenin çabası ile yavru kedilerin martılardan kurtulduğunu gören vatandaşlar rahat bir nefes aldı.

https://youtu.be/01d7ljZeJz4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dondurucu Suda Hayatta Kalma Mucadelesinden Sevgi Dolu Aileye... Bellanin Inanilmaz Hikayesi

Dondurucu Suda Hayatta Kalma Mücadelesinden, Sevgi Dolu Aileye… Bella’nın İnanılmaz Hikayesi

Kediler ve Inanilmaz Halleri

Kedilerin Her Yerde Olduğunu Kanıtlayan Bu 43 Fotoğraf Sizi Çok Güldürecek…