in ,

Yavru Köpeği Arabasıyla Ezen Cani Sürücü, Köpeğin Ağlayışını Göz Ardı Ederek Kaçtı

Arabasıyla yavru köpeği ezen şahıs, önce arabadan inip köpeğin durumuna baktı daha sonra ise arabasına binerek olay yerinden uzaklaştı. Yavru köpeğin ağlama sesi ise yürekleri yaktı.

İstanbul Sarıyer‘de bir şahıs, arabasıyla yavru bir köpeği ezdi. Köpeği ezme anı ise kameralara yansıdı. Şahsın yolda olan yavru köpeğin üzerine aracıyla yavaş yavaş gitmesi ve yine yavaş hareketlerle yavru köpeği ezmesi “bu nasıl bir canilik” dedirtti. Yaralanan yavru köpek ise can havliyle ağlamaya başladı. Arabasıyla geri geri giden ve üstelik arabadan inip, köpeğe bakan cani sürücü, hiçbir şey olmamış gibi tekrar arabasına binerek olay yerinden uzaklaştı. Yaralı yavru köpek ise yaşadığı acı ile ağlamaya devam etti.

Yavru Kopegi Arabasiyla Ezen Cani Surucu Kopegin Aglayisini Goz Ardi Ederek Kacti

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Sosyal Medya Hesabından İfşa Etti

Hayvan hakkı savunucusu Sinem Umaş, köpeğin ezilme anına ait görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşarak, araç plakasını ifşa etti. Herkese çağrıda bulunan Umaş, ” Yavru köpeği canice yavaş yavaş ezen ve arkasına bakmadan kaçan plaka 16 LMF 59, yer İstanbul Sarıyer. Bunlara ceza çıkmıyor paylaşın arkadaşlar haberlere çıksınlar bari rezil olsunlar. ” sözlerine yer verdi. Paylaşımın altına gelen yorumlarda ise cani sürücünün yakalanması ve yıllardır çıkması beklenen hayvan hakları yasasının bir an önce çıkartılması istendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Harabe Olan Kulubeyi Sokak Hayvanlari icin Yuva Yapti

Harabe Olan Kulübeyi Sokak Hayvanları için Yuva Yaptı

Septisemi Nedir Belirtileri Nelerdir Tedavisi Var mi 3

Septisemi Nedir?