in

Yavru Köpeğe Tecavüz Eden Sapık Yakalandı!

Bir sosyal medya kullanıcısı, Hatay’da yavru köpeğe tecavüz eden sapığın görüntülerini paylaştı. AHBA’ın kurucusu Haluk Levent görüntüler üzerine isyan ederek avukatları suç duyurusunda bulunmaya çağırdı. Sapık şahsın ilk başta olay yerinde olmadığı ve kaçtığı bildirilirken daha sonra yakalandığı açıklandı.

Twitter’da bir sosyal medya kullanıcısı Hatay’ın Samandağ ilçesinde yavru köpeğe tecavüz eden M.F. isimli sapığın videosunu paylaştı.https://twitter.com/ajanimopetmag/status/1282653037039882241

Haluk Levent, görüntüler üzerine kurucusu olduğu AHBAP’a ve avukatlara suç duyurusunda bulunmaları için çağrı yaptı. Olayın yayılması ile olay yerine giden polisler köpeklere ulaştı fakat sapığın kaçtığını aktardı.

Haluk Levent ise sosyal medya hesabından; “Polis eve gitti köpekler şu anda güvenli yerde. Adam kaçmış. Elbet yakalanacak. Ceza mı alacak? Tabii ki değil. En azından bir daha yapamayacak. “Bizler o köpekleri alıp Ferdinandın yanına götüreceğiz.” Şeklinde bir paylaşım yaptı.

tecavüz edilen köpek hatay haluk levent

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

haluk levent tecavüz edilen köpek

Daha sonra yine Haluk Levent yayınladığı mesaj ile sapığın yakalandığını, olayın arkasında başka konuların da olduğunu ve bu sapık yüzünden mağdur olan kişinin kendilerini ulaştıklarını söyledi.

sapık

Vatandaşlar ‘Suç’ Diyor, FBI Araştırmaları ‘Azılı Suç’ Diyor; Fakat Yasa Hala ‘Kabahat’ Diyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

baykuş

Baykuş, Havalandırma Boşluğunda Mahsur Kaldı

İBB Kemerburgaz Sahipsiz Hayvan Bakımevi’ni 4EkimHayvanlarıKorumaGünü’nde hizmete açmayı planlıyoröç

Kemerburgaz Sahipsiz Hayvan Bakımevi 4 Ekim’de Açılacak