in

Yavru Kediyi Torunlarının Gözü Önünde Vahşice Öldüren Cani “Sizi de Böyle Parçalara Ayıracağım” diye Tehdit Etti

Adana’da davalık olduğu gelinini tehdit eden Kayınpeder, yavru kediyi parçalara ayırarak öldürdü… Gözaltına alınan şahısa sadece MALA ZARAR VERMEK’ten işlem yapıldı…

Adana Yüreğir’de meydana gelen kan dondurucu olayda Ali Urak, davalı olduğu gelini Zeytin Urak’ın çocuklarının gözü önünde yavru kediyi vahşice parçalara ayırarak öldürdü.

kediyiparcalaraayırandede 3 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Dava konusu olayda, eşi cezaevinde olan Zeytin Urak, kayınpederlerinin arsasının üstüne yaptıkları ev yüzünden mahkemelik oldu. İddiaya göre Kayınpeder Ali Urak, oğlu cezaevine girince evin tapusunu diğer oğlunun üzerine yaptı ve gelini Zeytin Urak’dan 10 bin TL para istedi. Yıllardır aynı evde yaşayan Zeytin Urak eşinin hapiste olması fırsat bilinerek yapılan olay karşısında ne yapacağını bilemeyerek mahkemeye başvurdu. Mahkeme süreci devam ederken, tehdit ve baskılara maruz kalan Zeytin Urak ve çocukları, birçok kez şikayette bulunmasına ve uzaklaştırma karar olmasına rağmen bir sonuç alamadı.

kediyiparcalaraayırandede 1

Son olarak tehditlerin şiddetini artıran kayınpeder, mahkeme tarafından uzaklaştırma kararı olmasına rağmen, 19.03.2018 tarihinde Zeytin Urak’ın evine giderek kapılarının önünde besledikleri yavru kediyi oğlu Soner Urak ile birlikte, torunlarının gözü önünde parçalara ayırarak öldürdü ve evin çatısına attıktan sonra “Sizi de böyle parçalara ayıracağım” diyerek tehdit etti.

kediyiparcalaraayırandede 2

“Yardım ve adalet istiyoruz”

Yaşanan olay sonrası çocuklarının ve kendisinin çok korktuğunu belirten Zeytin Urak, “Çocuklarımın psikolojisi bozuldu, beslediğimiz kedinin bu şekilde öldürülmesi onları çok etkiledi. Yardım ve adalet istiyoruz” açıklamasını yaptı.

kediyiparcalaraayırandede 4 1

Zeytin Urak’ın şikayeti üzerine gözaltına alınan Ali Urak ve oğlu Soner Urak’a Tehdit ve Mala Zarar Vermek’ten işlem yapılıp sonrasında serbest bırakıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Prof. Dr. Alev Akdoğan Kaymazöç

‘Sokak Hayvanlarıyla Doğru İletişim Nasıl Kurulur’ Bu Seminerde Öğreneceğiz

Kanatlı Hayvan Üreticileri Derneğine Horoz Dövüşü Baskınıöç

Kanatlı Hayvan Üreticileri Derneği’ne ‘Horoz Dövüşü’ Baskını