in

Yavru Kediye Önce Tecavüz Sonra İşkence!

Antalya’da yavru bir kediye önce tecavüz edildi, üç gün sonra da bıçakla işkence yapıldı.

antalya-kedi

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Antalya’da bir kafede çalışan Rus vatandaşı Yana Krall, bitkin ve yürüyemeyecek halde bir yavru kedi buldu. Muratpaşa İlçesi’ndeki Düden Park’ta bulduğu yavru kediye araba çarptığını zanneden Krall, yavru kediyi veterinere götürdü. Ancak acı gerçeği veterinerden öğrendi. Yavru kediye araba çarpmamış tecavüze uğramıştı. Anüsüne sert bir cisim sokularak parçalanan kedinin tedavisini yaptıran Yana Krall, hayvanı aynı bölgede binanın bahçesine bıraktı.

Durumu Ciddiyetini Koruyor

3 gün sonra aynı kediyi daha kötü halde yatarken gören Yana Krall, kediyi veterinere götürdüğünde ikinci şoku yaşadı. Minik kedinin cinsel organının kesildiği, kuyruk sokumunda kesikler olduğu ve kuyruğunun ikiye ayrıldığı belirlendi. Kedinin tedavisi için ihtiyaç duyulan 700 TL, Yana Krall’ın başlattığı kampanyayla kısa sürede tamamlandı. Klinikte veteriner tarafından tedavisi yapılan yavru kedinin durumu ise ciddiyetini koruyor.

Suç Duyurusunda Bulunacaklar

Durumdan haberdar olan Antalya Candost Derneği Başkanı Arife Yanık, yaşanan vahşetle ilgili savcılığa suç duyurusunda bulunacaklarını belirtti. Kediye yapılanların tek bir kişinin işi olmadığını aktaran Yanık, benzer olayların yaşanmaması için parka kamera takılması için belediyelerden destek istedi.

Kaynak: Hürriyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

belgesel on

Türkiye’deki Kuşların Görüntüleri Belgesellere Taş Çıkarttı

denizli ö.ç

Canlı Yayının Davetsiz ama Şirin Misafiri