in ,

Yavru Kedilerin Canına Kıyan Hayvan Katili Şimdi de Deniz Akkaya’dan Şikayetçi Oldu

“Karıma saldırdılar” diye yavru kedileri öldüren katil serbest bırakılınca halk tarafından tepki gördü. Masum canların katili, kendisine tepki gösteren ünlü sanatçı Deniz Akkaya’yı şikayet etti.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Başakşehir‘de eşi korktuğu için 3 yavru kediyi öldüren ve anne kediyi yaralayan katil Kemal Dağhan Akdağ ve eşi Aylin Akdağ‘a karşı ülkenin dört bir yanından tepkiler yağmaya devam ediyor. Kemal Dağhan Akdağ’ın serbest bırakılması üzerine bu durumun para cezasını ödeyip geçilmeyeceğini ve bekçisi olacaklarını söyleyen halk Ispartakule‘ de bulunan kedi katilinin sahibi olduğu kafenin önünde protesto yapmıştı. Protestoya katılanların arasında ünlü sanatçı Deniz Akkaya‘da yer almıştı.

Yavru Kedilerin Canina Kiyan ve Deniz Akkayayi Sikayet Eden Katile Deniz Akkayadan Cevap Geldi

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Günlerce sosyal medyada seslerini duyurmaya çalışan hayvanseverler ve halk Twitter üzerinde tag açtılar. Bununla yetinemediklerini fark edince Google üzerinden kafenin hesabına girip altına herkesin yorum yapmalarını, kafeyi puanlamalarını ve 1 yıldız vermelerini rica ettiler. Tam aksine yaptıkları yorumlar silinmeye başladı. Katil ve eşi, sürecin başından beri bu vahşeti normalleştirmeyen ve herkesin duymasını sağlayan Deniz Akkaya’dan şikayetçi oldular. Şikayet edildiğini öğrenen Akkaya, “Benden şikayetçi olmuş bu ARSIZ YUZSUZ CANI KATİLLER!!
YAHU SİZ gerçekten ciddi ciddi akıl hastanesine yatması gereken topluma asla karışmaması gereken yaptığı cinayetten utanacağı yerde, pişkinlikten gözü kararmış iki şuursuzsunuz. Yüzü kızarmaz çiftimizin şimdiki icraati Bahçesehir’i terk etmek yerine, beni şikayet etmek olmuş.”
açıklamasında bulunup daha da sinirlendiğini sosyal medya hesabından paylaştı.

Yavru Kedilerin Canina Kiyan ve Deniz Akkayayi Sikayet Eden Katile Deniz Akkayadan Cevap Geldi1

Sosyal medya hesabından oldukça hassas bir şekilde durumun takipçisi olan ve sürekli paylaşımlar yapan Deniz Akkaya, “İnanın zevkle keyifle size gereken cevabı hem hukuken hem de sokakta artık tüm Türkiye’yi içine alacak protestolar ile size insan olmayı bizzat ben öğreteceğim! HODRİ MEYDAN !!! BURASI MUZ CUMHURİYETİ değil ruh hastaları öldürdüğünüz parçalarının etrafa saçıldığı o yavruların vebalini sizden fitil fitil BU TOPLUM ÇIKARACAKTIR!” ifadelerini kullandı.

Yorum

Yorum Ekle
  1. Bu caniler, gerçekten insan görünümlü şeytanlarmış.
    Yüzsüz arsız caniler, utanacaklarına kaşarlanmışcasına, tepki vermeye kalkıyorlar.
    Allah, bu canilerin üzerine tüm lanetini yağdırsın, dermansız dertler içinde kıvrandırsın,
    O katlettikleri masum yavrular kabusları, gece uykuları haram olsun. Kendi evlatlarına doyamasınlar inşallah.
    Toplumda herkes suratlarına tükürsün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gelincikler Suru Halinde Goruntulendi

Gelincikler Sürü Halinde Görüntülendi

Yavru Kedileri Katleden Caniye Mehmet Yalcinkayada Sessiz Kalmadi2

Yavru Kedileri Katleden Caniye Mehmet Yalçınkaya da Sessiz Kalmadı