in ,

Yavru Kedileri Fırında Pişirmesiyle Kan Dondurmuştu, O Şahıs Sınır Dışı Edildi

Küçükçekmece’de binanın önündeki yavru kedileri evine alarak yediği tespit edilen Japon uyruklu şahıs yakalanarak cezai işlem uygulandı. Emniyette işlemleri tamamlanan şahıs sınır dışı edilmek üzere Göçmen Kaçakçılığı Şubesine teslim edildi.

Olay, 14 Haziran günü saat 11.00 sıralarında Küçükçekmece Gültepe Mahallesinde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Gültepe Mahallesinde yaşayan Japon uyruklu D.M. isimli şahsın, binanın önündeki yavru kedileri evine götürmesi ve evinden pis kokular gelmesi üzerine vatandaşlar duruma müdahale etmek istedi. Vatandaşlarla Japon uyruklu D.M. arasında kısa süreli tartışma yaşandı. Tartışma sırasında D.M. polis çağır diyerek vatandaşlara yönelik tepki gösterdi. Şahsın bu tavrı üzerine vatandaşlar durumu polis ekiplerine bildirdi.

Yavru Kedileri Firinda Pisirmesiyle Gundeme Gelmisti O Sahis Sinir Disi Edildi 2 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

İhbar üzerine mahalleye gelen polis ekipleri D.M.’nin evinde incelemelerde bulundu. Yapılan çalışmada Japon uyruklu D.M.’nin kedileri önce öldürüp sonra yediğini tespit etti. Gözaltına alınarak polis merkezine götürülen D.M.’ye hayvanları koruma kanununa göre 10 bin 375 TL cezai işlem uygulandı. Asayiş Şube Müdürlüğünde işlemleri tamamlanan D.M. sınır dışı edilmek üzere Göçmen Kaçakçılığı Şubesine teslim edildi.

Yavru Kedileri Firinda Pisirmesiyle Gundeme Gelmisti O Sahis Sinir Disi Edildi

“İşlemler hızla başlatılıp sonuçlandırıldı”

Olayın başından beri ilgilenen ve takipçisi olan MARMARAFED (Marmara Hayvan Hakları Federasyonu) şahısın sınır dışı edilmesi üzerine, “ İstanbul HAYDİ Polisi harika bir iş çıkardı.. Marmarafed olarak, sürecin başından sonuna kadar takipçisi olduğumuz adeta bir korku filmini andıran vahşete dair tüm kurumlardan talebimiz olan işlemler hızla başlatılıp sonuçlandırıldı. 1 gün içinde şahsın suçüstü yapılarak yakalanması, 10 .000 TL üzerinde cezaya çarptırılıp, hızla deport işlemlerinin tamamlanarak SINIR DIŞI edilmesi için gerekli tüm işlemlerin sağlanmasında canla başla uğraşan ve bu süreçte bizleri de sürekli bilgilendiren devlet kurumlarımıza başta İSTANBUL HAYDİ Polisine, Sn. Küçükçekmece Kaymakamına, İstanbul Valiliği ve İçişleri Bakanlığına müteşekkiriz..” yazılı açıklamasını paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Park Halindeki Otomobilden Gelen Sesler Vatandaslari Harekete Gecirdi

Park Halindeki Otomobilden Gelen Sesler Vatandaşları Harekete Geçirdi

Koy Hayatini Secen Sertap Erener Dogaya hayvanlara ve Bitkilere Gonulden Bagliyim 1

Köy Hayatını Seçen Sertab Erener: “Doğaya, Hayvanlara ve Bitkilere Gönülden Bağlıyım.”