in , ,

Yavru Kedilere Annelik Yapan Kalbi Şefkat Dolu 20 Köpek

Köpeklerin şefkat dolu canlılar olduğunu hepimiz biliriz. Tabi ki yavru kedilerde, köpeklerin bu tarifsiz şefkatinden kimi zamanlarda yararlanır.

Yavru kediler şüphesiz dünyanın en sevimli canlıları. Ama maalesef bu sevimli canlılar bazı talihsiz durumlarda annesiz kalabiliyor. İhtiyaç duydukları anne sevgisi ve ilgisi bazen türdaşlarından gelse de kimi zaman köpekler de yavru kedilere annelik yapabiliyor. Köpeklerin dünyanın en merhametli canlılarından biri olduğunu düşünürsek, aslından bu çok da şaşırılacak bir durum değil. Annesiz kalan yavru kedilere sevgi ve ilgileri ile sahip çıkan köpüş dostlarımız, bebiş kedilere annelerinin yokluğunu hissettirmez. Bu arada ‘anne’ dediğimiz için aklınıza sadece dişi köpekler gelmesin erkek köpekler de pek âlâ yavru kedilere annelik yapabilir. Mesela genel yayın yönetmenimiz Ajan Brian gibi.

 

Ajan Brian

Köpekler her ne kadar yavru kedilere ihtiyaç duydukları anne şefkatini ve sevgisini verse de, yavru kedilerin beslenmesi için en önemli şey mamadır. Yavru kedilerin yetişkin kedilerden farklı besin ve enerji ihtiyaçları vardır. Bu sebepten yavru kedinize yavru kediler için üretilmiş mamalardan satın almalısınız.

Yavru kedinize anne şefkati köpeğinizden, ona özel maması sizden 🙂 Yavru kedinize özel mamalara incelemek için yavru kedi maması çeşitlerini Markamama.com.tr’den inceleyebilirsiniz.

İşte yavru kedilere annelik yapan minnoş kalpli köpekler:

1-

2-

3-

4-

5-

 

6-

7-

8-

9-

10-

11-

12-

13-

14-

15-

16-

17-

18-

19-

20-

Kanada Polisi Basın Toplantısına ‘Kedi’ Olarak Çıktı

Milli Eğitim Bakanlığı Okulların Hayvan Sahiplenebilmesi için Çalışma Başlattı