in ,

Yavru Kedi Şans Eseri Arka Bahçede Yeni Arkadaşını ve Yeni Hayatını Buldu

Annesini ve yuvasını kaybeden yavru kedi kendisini bir arka bahçede buldu.

Bir kedi yavrusu tek başına hiç bilmediği bir arka bahçeye gitti ve orada hayatında ona eşlik edebilecek yeni bir köpek dost buldu. Arizona Phoenix bölgesindeki kedilerle oldukça ilgilenen bölgenin sakini, arka bahçesine gelen ve görünürde annesi olmayan yavru kediyi gördü. Bu çaresiz yavru kediyi görünce anne kedinin gelip bebeğini bulmasını umdu, uzun süre bekledi fakat umduğu olmadı.

Yavru Kedi Sans Eseri Arka Bahcede Yeni Arkadasini ve Yeni Hayatini Buldu 3 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.


Yavru kediyi evine alan nazik hayvansever kadın, yardım için yerel hayvan kurtarma yardımcısı Jin’s Bottle Babies‘e ulaştı. Jin’s Bottle Babies’in kurucusu Shelbi Uyehara, yaptığı açıklamada ​​”Yavru kedinin sürekli ağlaması konusunda çok endişeliydi ve onu bize getirdi” dedi. “Yavru kedicik soğuktu, pire ile kaplıydı ve olması gereken ağırlığının yaklaşık üçte biri kadardı.”

Yavru Kedi Sans Eseri Arka Bahcede Yeni Arkadasini ve Yeni Hayatini Buldu

Yavru kedi bu süreçte ciddi derecede kansızlık sorunu yaşıyordu ve yetersiz besleniyordu. 3-4 haftalıkken, bir haftalık yeni doğmuş kedi büyüklüğündeydi. Önce kediyi temizleyip sonra sıcak tutup yeni yatağında rahat etmesini sağladılar. Shelbi, kendi başına yiyebilecek güce sahip olana kadar yavru kediyi gece gündüz tüple beslemeye başladı. Doğru ilaç ve bakım ile Addie adındaki küçük kız bu çabaların sonucunda canlandı ve büyümeye başladı.

Yavru Kedi Sans Eseri Arka Bahcede Yeni Arkadasini ve Yeni Hayatini Buldu 2

Shelbi’nin muhtaç kedi yavrularına karşı yumuşak bir yeri olan köpeği Ava, bu zorlu süreçte hep yardımcı olmaya çalıştı.  Ava ne zaman yavru kedinin miyavlamasını duysa, koşarak koşarak yanına gitti ve gün boyu mutlu bir şekilde yavru kediye anne sıcaklığını hissettirdi. Ava gün içerisinde yeni arkadaşı Addie’nin yürümeye başlamasını, oyun oynamasını yakından dikkatle izledi.

Yavru Kedi Sans Eseri Arka Bahcede Yeni Arkadasini ve Yeni Hayatini Buldu4

Shelbi, Lo ​​“Köpeğim içeri giriyor ve ara sıra bazı oyuncaklar (kedi yavrusu için) düşürüyor, bu yüzden Addie sıkılmıyor” dedi. “Yavru kedinin Ava’nın getirdiği oyuncaklarla oynadığını görmek çok tatlı.” Eve yeni evlatlar getirdiğinde Ava’nın kendisine çok yardımcı olduğunu söyleyen Shelbi, “Ava kedi bebekleri sever ve onlara öpücükler verir ve ağladıklarında ise çok endişelenir.” dedi. Şimdi ise, Addie keşif gezisine çıktığında, Ava ona göz kulak olmakta ısrar ediyor. Bu durum için yorum yapan Shelbi, “Addie köpeğimi gerçekten seviyor. Bence o sonunda kraliçe kedi olacak,” açıklamasında bulundu.

Yavru Kedi Sans Eseri Arka Bahcede Yeni Arkadasini ve Yeni Hayatini Buldu5

Bu yavru kedi sadece birkaç gün içinde kendisini toparlayabildi ve çok fazla enerji kazandı. Bir şampiyon gibi yemek yiyor ve yeni hayatını bir ev kedisi gibi geçirmekten çok hoşlanıyor. Bu küçük tek başına olan yavru kedi yakında diğer koruyucu yavru kedilere katılacak, böylece oyun oynayabileceği ve güreşebileceği büyüklükte yeni arkadaşları olacak. Ava ise , Shelbi’ye Addie’nin bakımında yardımcı olmak için harika bir iş çıkardı. Sevecen köpek, kapıdan içeri giren kişiye her zaman yardım etmeye hazır durumda.

Yavru Kedi Sans Eseri Arka Bahcede Yeni Arkadasini ve Yeni Hayatini Buldu7
Kaynak: lovemeow.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uzun Yillar Sonra Anadolu Parsi Goruntulendi 1

Uzun Yıllar Sonra Anadolu Parsı İlk Kez Görüntülendi

Kalite Kopege Okul Idaresi Sahip Cikti

‘Kalite’ Köpeğe Okul İdaresi Sahip Çıktı