in

Yavru Kedi, Millet Kıraathanesi’nin Maskotu Oldu

EDİRNE’de, Valilik, Trakya Üniversitesi, Trakya Kalkınma Ajansı ve İl Müftülüğü’nün iş birliğinde üniversitesinin eski İlahiyat Fakültesi binasında hizmete açılan Millet Kıraathanesi’ne sığınan yavru kedi, ziyaretçilerin maskotu oldu.

Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Edirne Valiliği, Trakya Üniversitesi, Trakya Kalkınma Ajansı ve Edirne İl Müftülüğü’nün iş birliğinde, Trakya Üniversitesi’nin eski İlahiyat Fakültesi Binası’nda hayata geçirilen Millet Kıraathanesi’ni ziyaret etti.

edirne

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Erhan Tabakoğlu ve Şahin’in ziyaretleri sırasında, ders çalışan öğrencinin masasında oturan sevimli bir kedi, renkli görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu. Millet Kıraathanesi’nin, sıcak ortamıyla kapılarını 7’den 70’e herkese ve hayvanlara da açtığını ifade eden Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, “Kıraathanemizde, öylesine sakin, sıcak ve huzur dolu bir atmosfer var ki çevredeki kediler dahi burada kendisine yer bulabiliyor, kışın soğuk ve yağışlı günlerinde, öğrenciler ve vatandaşımızla aile ortamı sıcaklığında, başlarını sıcak bir yere sokabiliyorlar” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meksika köpek

Meksikalıların Gurur Duydukları ‘Kahraman Köpekler’

Havalandırma Boşluğuna Düşen Yavru Kediyi İtfaiye Kurtardıöç

Havalandırma Boşluğuna Düşen Yavru Kediyi İtfaiye Kurtardı