in

Yavru Kedi 5 Aracın Motoruna Saklanınca Ekipler Pes Etti

Sivas’ta bir aracın motor bölümünden kurtarıldıktan sonra kaçan yavru kedi, her defasında kaçıp bir başka aracın motoruna saklanınca, yol yardım ekipleri ve vatandaşlar kediyi kurtarmaktan vazgeçti.

yavrukedi3

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Yüceyurt Mahallesi Hastane Caddesi’nde Hami Şimşek’e ait park halindeki aracın motor bölümünden kedi sesi duyan vatandaşlar, durumu itfaiyeye bildirdi. Olay yerine gelen Sivas Belediyesi itfaiye ekipleri, aracın motorunda bir kedi yavrusu olduğunu tespit etti. Yavru kediyi motor kısmından çıkartmak için yoğun çaba harcayan itfaiye ekipleri başarısız olunca, aracın yetkili servisinden yardım istendi.

yavrukedi2

Servisten gelen yol yardım ekipleri, aracın altındaki korumayı sökerek kediyi bulunduğu yerden çıkardı. Ancak kedi bu kez de aynı sokaktaki Hikmet Akbaş’a ait aracın motor kısmına saklandı. Vatandaşlarca aracının yanına çağrılan Akbaş, kediyi uzun bir çubukla motor kısmından çıkarmayı başardı.

yavrukedi1

Yine kaçmayı başaran yavru kedi, bu kez de park halindeki Tarık Çeteler’e ait aracın motoruna gizlendi. Motor kapağı açılarak buradan da çıkarılan kedi yavrusu, bu sefer de Hami Şimşek’e ait başka bir otomobilinin motor bölümüne girdi. Şimşek’in kaputu açarak çıkardığı kedi, daha sonra başka bir otomobilin motor bölümüne gizlendi.

yavrukedi-on

Yavru kedinin motor bölümüne girdiği 5’inci aracın sahibine ulaşılamayınca yol yardım ekipleri ve vatandaşlar, kediyi kurtarmaktan vazgeçti ve olay yerinden ayrıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hayvansever on

Bursa’da Bir Adam 60 Yıldır Yüzlerce Hayvanla Yaşıyor

güvercin hindistan3 öç

Hindistan’da Tehdit Mektubu Taşıyan Güvercini Tutukladılar