in

Yavru Eşeği Köpeklere Parçalatan Şahıs Serbest Bırakıldı!

Ankara’nın Haymana ilçesinde annesinin yanındaki yavru eşeği kangal köpeklerine parçalatan ve bu anları görüntüleyerek sosyal medya hesabında paylaşan Berat Kaya adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Ankara’da annesinin yanındaki yavru eşeği kangal köpeklerine parçalatan kişi, bu anları görüntüleyerek sosyal medya hesabında paylaştı. Durumu fark eden hayvanseverler, şahsa tepki göstererek polis ve jandarma ekiplerine ihbarda bulundu. İhbarları değerlendiren ekipler, yaptıkları incelemede söz konusu kişinin Polatlı ilçesinde yaşayan B.K. (24) olduğunu tespit etti.
Ancak yapılan aramalarda evinde bulunamayan B.K., Haymana İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler tarafından Haymana ilçesi Boğazkaya Mahallesi’nde yakalanarak gözaltına alındı. B.K., jandarma karakolundaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Adliye’ye sevk edilen Berat Kaya daha sonra adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Yavrusunu kaybeden anne eşek ise Ankara Büyükşehir Belediyesi aracılığıyla HAYTAP tarafından koruma altına alındı.

Yavru Eşeği Köpeklere Parçalattı!

Yorum

Yorum Ekle
  1. Hayvanlara yapılan bu işkenceleri suç saymayan ve bu vijdan yoksunu allah korkusu olmayan vijdansızları serbest bırakan kimlerse allah bu adaletsizliklerinden ötürü cezasını hem burda hem ahirette hem kabirde versin inşlh .artık insanları çileden çıkarıyorlar böyle adaletsiz kararlarla ..buda bir can yaaaa can sen bir hayvana şiddet uygulamış dengesiz vijdanı olmayanı nasıl toplum içine salarsın nasıl o hayvanın hakkını aramaz ceza vermessin ..sonra çıkıp bir kişi bunu dövse suç işledi diye içeri atarsınız .adaletiniz batsın inşlh ..türkiye mahkemelerinde adalet arama savcısında hakiminde bu yasaları çıkaranlarda ..hepsi mesul hepsi allaha hesap verecek .bu canlar o zulümü görürken allaha şikayet ediyor insanları …başımızdaki bu hastalıklar belalar boşuna değil ..hep masumların ahı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bursada kulağı kesilen köpek tedavi altına alındı

Kulakları Kesilerek Sokağa Terk Edilen Yavru Köpeğe Sahip Çıktılar!

sokak hayvanlarından kendilerini besleyenlere sevgi gösterisi

Onları Unutmayarak Beslemeye Gelenlere Sevgilerini Böyle Gösterdiler!