in ,

Yaşlı Adam, Köpeği Av Tüfeğiyle Vurdu

Afyonkarahisar’da meydana gelen ve akıllara durgunluk veren olayda, bir şahıs ördeklerine zarar verdiğini iddia ettiği köpeği, av tüfeği ile vurarak yaraladı. Olayın ardından 76 yaşındaki şahıs polis tarafından gözaltına alındı.

Olay, Erkmen beldesi Hürriyet Mahallesi Yunus Emre Caddesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Zekiraya E. (49) isimli şahsın köpeğinin, Cafer Ö.’nün (76) bahçesindeki 3 ördeğe zarar verdiği iddia edildi. Buna öfkelenen Cafer Ö. ise akıllara durgunluk verecek bir hareket yaparak evinden aldığı ruhsatlı av tüfeği ile köpeğe iki el ateş açarak yaraladı. Kanlar içinde kalan köpeğin görgü tanıklarının ifadesine göre yaralı halde olay yerinden uzaklaştığı belirtilirken, çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis geldi.

Yasli Adam Kopegi Av Tufegiyle Vurdu 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

İnceleme Başlatıldı

Bölgeye gelen ekipler Cafer Ö.’yü ‘sahipli hayvanı’ yaralama suçundan, Zekeriya E.’ye ise hayvan idare sorumluluğunu yerine getirmediğinden mala zarar verme suçlaması ile gözaltına aldı. Şahıslar ardından Milli Birlik Polis Merkezi Amirliği’ne götürüldü. Polis tarafından başlatılan inceleme devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Artvinde Hayvanseverler Sokak Hayvanlari icin Bir Araya Geldi

Artvin’de Hayvanseverler Sokak Hayvanları için Bir Araya Geldi

Tramvay Yolunda Mahsur Kalan Kaplumbaganin Yardimina Vatman Kostu

Tramvay Yolunda Mahsur Kalan Kaplumbağanın Yardımına Vatman Koştu