in

Yaşadığı 220 İlişkide Mutluluğu Bulamadı, Şimdi Köpeğiyle Evleniyor

Eski model Elizabeth Hoad, hayatı boyunca 220 romantik ilişki yaşadığını, bunların hepsinin başarısız olduğunu ve bu yüzden artık erkeklerden vazgeçtiğini söyleyerek köpeğiyle dünya evine girmeye karar verdiğini duyurdu.

Gençliğinde, İngiltere’de dergilerin 3. sayfasında yer alan ve ‘Sayfa kızı’ denilen modellerden olan Hoad, mutlu sonla bitmeyen ilişkilerinin arından Golden Retriever cinsi köpeği Logan ile evlenme kararı aldı.

49 yaşındaki Hoad, The Sun gazetesine yaptığı açıklamada kararının nedenini ‘ilişki geçmişinin pek parlak olmaması’na bağladı. Hayatı boyunca 6 fark çöpçatanlık uygulaması kullandığını, 220 ilişki yaşadığını ancak bunların hepsinin kısa soluklu olduğunu belirten Hoad, iki kere nişanlandığını ve hiç evlenmediğini söyledi.

kopegiyle evlenen kadin 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

1980’lerde dönemin popüler golf oyuncularından Steve Ballesteros ve ralli pilotu James Hunt ile de ilişki yaşadığını hatırlatan Hoad “Artık erkeklerden vazgeçtim” dedi.

Köpeği Logan’ın ise onu asla bırakmayacağını bildiğini söyleyen Hoad, “Bazılara bana çılgın diyebilir. Ama bu benim ‘asla ayrılmayacağız’ deme tarzım” dedi. Hoad, Katolik kilisesinde bir papazı, altı yaşındaki Logan’la olan birliklerini kutsamaya ikna etmeyi umduğunu söyledi.

kopegiyle evlenen kadin

Logan ile gerçekleştirmeyi planladığı törenin ayrıntılarını ise şöyle anlattı: “20 kişinin katılacağı törende Logan’ın Husky cinsi arkadaşları Ajax ve Bear sağdıç olacak. Ben yüzük, Logan ise altın bir bileklik takacak.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kuslara ates ederken kendini vurdu

Şanlıurfa’da Kuşlara Ateş Ederken Kendini Vuran Çiftçi Öldü

paris hilton kopeklerine ozel malikane

Paris Hilton’dan Köpeklerine Özel Malikane