in

Yaralı Köpek Tarçın Tedavisinin Ardından Çok Sevdiği İnsanına Kavuştu

Güzel insanlardan, güzel ve mutlu haberler geldiğinde içimiz ısınıyor. Zonguldak‘ın Ereğli ilçesinde, otomobilin çarpması sonucu yaralanan Tarçın isimli köpek tedavisinin ardından sağlıklı bir şekilde onu çok seven insanına teslim edildi. Tarçın’ın insanı Elif Öcal, köpeğini yaralı halde alıp tedaviye götüren a’e çok teşekkür ederek mutluluğunu dile getirdi.
Yaralı Köpek Tarçın Tedavisinin Ardından Çok Sevdiği İnsanına Kavuştu-Öne-Çıkan

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesi Sarıkorkmaz Mahallesi Abalı Sokak’ta otomobilin çarparak kaçtığı sevimli köpek kanlar içerisinde yerde kalmış ve o sırada yoldan geçen Cemre Gönen isimli genç kadın köpeği veterinere götürmüştü.

Yaralı Köpek Tarçın Tedavisinin Ardından Çok Sevdiği İnsanına Kavuştu-Ajanimo-Öne-Çıkan

İki günde 4 ameliyat geçiren Tarçın isimli köpek tedavisinin ardından 12 yaşındaki insanı Elif Özcal’a teslim edildi. Köpeğine yeniden kavuştuğu için hem sevinen, hem de yaralarından dolayı üzülen Elif Öcal otomobil sürücüsüne çok kızgın olduğunu söyledi.

Yaralı Köpek Tarçın Tedavisinin Ardından Çok Sevdiği İnsanına Kavuştu-Ajanimo-3

Köpeğine bir otomobilin çarptığını komşularından öğrendiğini ifade eden Öcal,Kaza geçirdiği yerde bulamayınca eve geldik. Annemi veteriner aradı. Burada olduğunu öğrendik. En sonunda da bulduk. Kaçıp gitmesine gerçekten çok kızdım. O esnada bırakıp gitmesi çok kötü oldu. O an bir şey olabilirdi. O yüzden bilmiyorum yani kızgınım” diye konuştu.

Yaralı Köpek Tarçın Tedavisinin Ardından Çok Sevdiği İnsanına Kavuştu-Ajanimo-1

23 Şubat akşamı otomobilin çarptığı Tarçın’ı kucağına alıp “Ne olur ölme” diye yalvaran ve uzun süre gözyaşı döken Cemre Gönen, onun tedavi edildiğini görünce çok sevindi. Yaralı köpeği öpüp koklayan Cemre Gönen, çok mutlu olduğunu söyledi. Elif Öcal, köpeğini kurtarıp tedavisinin yapılmasını sağlayan Cemre Gönen’e teşekkür etti.

Tarçın 4 ameliyata rağmen hayata sımsıkı tutundu

Yaralı Köpek Tarçın Tedavisinin Ardından Çok Sevdiği İnsanına Kavuştu-Ajanimo-2

Geçirdiği trafik kazası sonucu kalçasının biri kırılan diğeri de çıkan Tarçın’ın ön bacaklarında da kırıklar oluştu. Ön dişleri de kırılan Tarçın, Zonguldak’ta donanımlı bir klinikte 4 kez ameliyat geçirdi. Veteriner Hekim İsmail Demircan, Tarçın’ın bundan sonra yeniden ayağa kalkabilmesi için bebek gibi bakım yapılması gerektiğini söyledi. Demircan konuşmasında, “Başarılı bir operasyon geçirdi. Bundan sonraki süreçte en önemli görev sahiplerine düşüyor. Şu anda tahminen 1 ay boyunda ayağa kalkamayacak. İnsanlarda olduğu gibi hayvanlarda da yıpratıcı bir operasyon. Bu süreçte bir çocuktan farksız bir şekilde bakım görmesi gerekiyor” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunun Adı Canilik Ajanimo 3 1

Bunun Adı Canilik: Fethiye’de Caretta Caretta Kafasına Vurularak Öldürüldü

nilufer ajanimo 4800x600

Hayvan Dostu Oya’nın Nilüfer Belediyesi’ne Armağanı: Mama Otomatı