in

Yanında Oyuncukları ile Bir Okul Kapısına Terk Edilen Köpek ‘Gevrek’

Oyuncakları ve eşyaları ile ailesi bildiği kişiler tarafından terk edilen Gevrek duyarlı insaları sayesinde koruma altına alındı.

Gevrek, Antalya’da yaşayan henüz 6 aylık bir köpek. İnsanoğlunun kötü yüzünü görmesi hiç uzun sürmedi. Ailesi bildiği kişiler tarafından eşyaları ve karnesi ile berabar bir okulun önünen bağlanarak terk edildi. Bulunduğunda şaşkın, üzgün ve tir tir titriyormuş.antalya köpek 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Saatlerce orada korkarak bekledikten sonra iyi insanlar tarafından fark edildi ve koruma altına alındı. Antalyalı hayvanseverler tarafından koruma altına alınan Gevrek’in yeni ailesine kavuşması da çok uzun sürmedi. Hayvan hakkı savunucuları köpeğin koronovirüs sebebi ile terk edildiğini düşünüyor.

 

antalya köpek 3

Yorum

Yorum Ekle
  1. Bu hayvanlar insanları hasta etmez,tam tersine bağışıklığını artırır….Aklı eren,dili konuşan birileri ne olur bunu açıklasın…Yazık oluyor bu canlara…Evlerinden yuvalarından oluyor,sokağa atılıyorlar…Bu terklerin önünü alalım lütfen…Yazıktır,günahtır…Hepsi Gevrek gibi şanslı olup koruma altına alınamaz,ziyan olup giderler… ATMAYIN ŞU GARİPLERİ…ONLAR GÜNAHSIZ….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öğrenciler Koronovirüs Nedeniyle Memleketine Gitti Köpekler Aç Kaldıöç

Öğrenciler Koronovirüs Nedeniyle Memleketine Gitti, Hayvanlar Aç Kaldı

Eti Şifalı Diyerek Koruma Altındaki Oklu Kirpiyi Katlettileröç

Eti Şifalı Diyerek Koruma Altındaki Oklu Kirpiyi Katlettiler