in

Yangında Onlarca Hayvanı Ölen Yaşlı Kadının “Anayım Ben Ana” Feryadı

Beykoz’da hayvanların beslendiği bir mandırada yangın çıktı. Yangında onlarca keçi, oğlak ve tavuk ölürken, çevrede tahribat oluştu. Oluşan tahribat havanın aydınlanmasıyla görüntülendi.

Yangın, Beykoz‘da Polonezköy Tabiat Parkı’nda bulunan bir mandırada dün akşam saat 20.30 sıralarında henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı çıktı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. Yangının çıktığı alanda bir kulübede yaşayan Semiha Önal’ın yaşadığı yer kullanılamaz hale geldi. Önal’ın beslediği onlarca keçi, oğlak ve tavuk da yangında hayatını kaybetti Bazı hayvanlar ise yaşlı kadının ve itfaiyenin müdahalesiyle kurtarıldı.
Yangının oluşturduğu tahribat havanın aydınlanmasıyla gözler önüne serildi. Yaşlı kadının ise olayın üzerinden saatler geçmesine rağmen hala bölgede yakınlarıyla beraber çalıştığı görüldü. Yaşlı kadının, yangında ölen hayvanını elinde tutarak “Anayım ben ana” diye feryat etmesi ise yürekleri dağladı.

AW228342 04

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.


Yangında çok sayıda hayvanının öldüğünü belirten Semiha Önal, “Ben bu hayvanlarımla nereye gideyim? Hayvanlarımla barınmak için burada kalacağım. 10 tane tavuğum kaldı, diğerleri yandı. Tam olarak sayısını bilmiyorum. Keçilerim vardı. Hepsini sayamadım. Yiyeceğim, içeceğim, buzdolabım televizyonum hepsi gitti. Ben onlarda değilim, hayvanlarım yanmasaydı” dedi.
Yangına tanık olan Hasan Çıra ise, “Akşam yangın çıktı. Geldiğimizde yanıyordu. Sobadan yandığı tespit edildi. Çatı tutuştu daha sonra eve düştü. Ev de yandı. İtfaiye müdahale etti söndüremedi. Takviye geldi. İçeride yaklaşık 120 ile 150 arası hayvan olduğu söyleniyordu. Şu anda kalanlar 50 civarında” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ingilterede Boz Sincaplara Dogum Kontrol Hapi Verilecek

İngiltere’de Boz Sincaplara Doğum Kontrol Hapı Verilecek

At ve Yavrusu Isinsin Diye Yaktigi Ates Yangin Cikardi

At ve Yavrusu Isınsın Diye Yaktığı Ateş Yangın Çıkardı