in

Yangında Mahsur Kalan Yavru Kedi İtfaiye Ekipleri Tarafından Kurtarıldı

Esenyurt’ta bulunan bir mobilya deposunda sabah saatlerinde çıkan yangın korku dolu anlara neden oldu. Yangın da alevler arasında depoda kalan bir yavru kedi itfaiye ekiplerinin dikkati sayesinde kurtarıldı.

Yangın, sabah saatlerinde Esenyurt’ta bulunan bir mobilya deposunda meydana geldi. Henüz belirlenemeyen bir nedenle başlayan yangın kısa sürede tüm depoyu sardı. Çevrede bulunan vatandaşlar durumu hemen itfaiye, polis ve sağlık ekiplerine bildirdi.

2288035

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri uzun uğraşlar sonucu yangını kontrol altına alabildi. Depo da soğutma çalışması yapan itfaiye ekipleri bu sırada depo da bir kedi sesi duydu. Bunun üzerine depoda çalışma yapan ekipler tahta parçalarının arasında gizlenmiş yavru bir kedi buldu. Hemen bir beze sardıkları kediyi dışarı çıkartan ekipler burada sağlık ekiplerinin de yardımıyla kediyi çevreden buldukları bir havluya sararak kuruladı. Bu sırada çevrede bulunan bir vatandaş da kediyi alarak evine götürdü.
esenyurtta yangin cikan depoda mahsur kalan yavru kedi itfaiye ekibinin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dünya Doğal Hayatı Koruma Vakfı WWF Mekong Deltasıöç

Mekong Deltası’nda 100’den Fazla Yeni Canlı Türü Keşfedildi

Bedri BaykamHayvanları Mal Gibi Görenin Kendisi Maldıröç

Bedri Baykam: Hayvanları Mal Gibi Görenin Kendisi Maldır