in

Yangında Mahsur Kalan Kedi ve Köpek Kurtarıldı

Mecidiyeköy’de, 5 katlı binada elektrik panosunun patlaması sonucu yangın çıktı. Yoğun duman nedeniyle üst katlarda mahsur kalanlar itfaiye ekiplerince kurtarıldı. Köpeğini de yanına alarak kendi imkanlarıyla dışarı çıkan bir kadının, evde mahsur kalan kedisi de itfaiye ekiplerince kurtarıldı.

Olay, Büyükdere Caddesi Emekli Subay Evleri 5’inci Blok’ta saat 19.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 5 katlı apartmanın girişindeki elektrik panosu henüz belirlenemeyen bir nedenle büyük bir gürültüyle patladı. Patlamanın ardından çıkan küçük çaplı yangın nedeniyle oluşan yoğun duman binayı sardı.

Yangında mahsur kalan kediyi itfaiye kurtardı 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Binanın giriş ve bodrum katında oturanlar kendi imkanlarıyla dışarı çıkarken, üst kattakiler mahsur kaldı. İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri, merdiven yardımıyla mahsur kalanları kurtardı.

Yangında mahsur kalan kediyi itfaiye kurtardı 3

KÖPEĞİNİ KURTARDI KEDİSİ İÇERİDE KALDI

Binanın bodrum katında köpeği ve kedisiyle birlikte yaşayan ve isminin Elif olduğu öğrenilen kadın, patlamanın ardından köpeğini ve kedisini alarak dışarı çıkmak istedi. Evin içinde tüm aramalarına rağmen kedisini bulamayan kadın, köpeğiyle birlikte dışarı çıktı. Yangında mahsur kalan kediyi itfaiye kurtardı 4

İtfaiye ekipleri, apartmandaki dumanı tahliye ettikten sonra, Elif adlı kadının dairesine girerek kediyi aramaya başladı. Kısa süre sonra kediyi saklandığı yerden çıkaran bir itfaiye eri, sahibine teslim etti.

Yangında mahsur kalan kediyi itfaiye kurtardı 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ruslana Goluböç

Cam Sanatı ve Kedi Aşkı Birleşti, Ortaya Birbirinden Güzel Eserler Çıktı

sibel can

Sibel Can, Kızına Yavru Domuz Hediye Etti!