in

Yanan Binada Mahsur Kalan Kedi için Kurtarma Operasyonu

İstanbul’da, Şile Belediyesi’ne bağlı itfaiye ekipleri yangında kül olan ahşap bir binadaki yavru kedi için tam anlamıyla bir kurtarma operasyonu gerçekleştirdi.

Yurt genelinde sokak hayvanlarına yönelik kan donduran şiddet haberlerine karşın Şile’den çok anlamlı bir kurtarma operasyonu yaşandı. Şile’de, kimsenin oturmadığı ahşap bir binada dün yangın çıktı. Harabe halindeki bina yangının ardından tamamen kullanılamaz hale geldi. Şile Belediyesi’ne bağlı itfaiye ekipleri alevleri söndürürken binanın içinde yavru bir kedi olduğunu fark etti.

Yanan Binada Mahsur Kalan Kedi için Kurtarma Operasyonu 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Dumandan etkilenen yavru kediyi kurtarmak için işte o dakikalarda tam bir seferberlik başladı. Dumanların yükseldiği binaya giren bir itfaiye personeli baygın haldeki kediyi binadan çıkardı. Ardından kedi belediyeye ait bir araçla ve büyük gayretle sirenlerini açarak yola çıktı.

Yanan Binada Mahsur Kalan Kedi için Kurtarma Operasyonu 3

Araç, bir kasanın içinde cansız yatan yavru kediyle birlikte kısa zamanda Şile Belediye Başkanlığı Zabıta ve Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne ulaştı. Belediye bünyesinde görev yapan veterinerin çabasıyla minik kedi burada hayata tutundu.

Yanan Binada Mahsur Kalan Kedi için Kurtarma Operasyonu 1

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sınıf Kedisi Tombi Tüyap Kitap Fuarında Okuyucularıyla Buluşacak.

Sınıf Kedisi ‘Tombi’ Tüyap Kitap Fuarında Okuyucularıyla Buluşacak

Hükümlüler Köpekler için Kulübe Yaptıöç

Hükümlüler Köpekler için Kulübe Yaptı