in ,

Yabancıları Ölü Taklidi Yaparak Kandıran Oyuncu Köpek

İspanya’da bir köpek muhteşem oyunculuğuyla yoldan geçen vatandaşları ağına düşürüyor :)

Manuel Delgado, Madrid dışındaki dağlarda bisiklet ile dolaşırken yol kenarında bir çiftin, birşeyin başında durduğunu fark etti. Yardıma ihtiyaçları olabilecek bir durum olduğunu düşünen Delgado, çiftin yanına gittiğinde bir köpeğin başında durduklarını fark etti.

tmg article tall

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Çift, köpeğin hareketsizce yattığını ve yaralı veya ölmüş olabileceğini düşündüklerini söyledi. Delgado, köpeğin yaşayıp yaşamadığını anlamak için ona hafifçe dokundu. Ancak köpek yanıt vermedi. Köpeğin boyunluğunda isim ve bir telefon numarası yazıyordu. İsmi Tizón olan köpeğin boynunda bulunan numara arandı ancak telefon kapalıydı.

tmg article tall 1

Köpeği kurtarmak isteyen Delgado, polisi aramaya karar verdi. Delgado, polise durumu anlattıktan sonra aldığı cevap karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Telefonun ucundaki memur, durumu bildiklerini bunun Tizón için bir oyun olduğunu söyledi. Polis memuru köpekten uzaklaştıklarında onun normale dönceğini belirtti.

tmg article tall 2

Duydukları karşısında çok şaşıran Delgado ve çift, memurun dediğini yapıp oradan ayrıldı ve köpeği uzaktan izledi. Ve tıpkı memurun dediği gibi köpek hareket etmeye ve normal davranmaya başladı. Delgado köpeğin gerçekten rol yaptığını ve sağlıklı olduğunu gördükten sonra oradan ayrıldı.

tmg article tall 3

Delgado, polis memurunun bu konuda “her gün aranıyoruz” demesinden çok mutlu olmuştu. Çünkü yol kenarında yatan bir köpeği gören birçok kişi bu durumu görmezden gelmiyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABDdeki Rekor Soğuklar Köpekbalıklarını Öldürdü

ABD’deki Rekor Soğuklar Köpek Balıklarını Öldürdü

Yasaklı Mahallelerdeki Hayvanların Karnı Onlar Sayesinde Doyuyoröç

Yasaklı Mahallelerdeki Hayvanların Karnı Onlar Sayesinde Doyuyor