in

Yaban Hayvanlarının Yemlerini Yediği Anlar Fotokapana Yansıdı

Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) tarafından yaban hayatındaki yırtıcılar için yapılan yemleme çalışması sonrası kurt, tilki ve kartal gibi hayvanların getirilen yemleri yeme anları fotokapanlar tarafından görüntülendi. DKMP 5. Bölge Afyonkarahisar Müdürlüğü tarafından sosyal medyada paylaşılan görüntü ise büyük ilgi gördü.

DKMP ekipleri Afyonkarahisar ile birlikte yurt genelinde yaban hayatındaki yırtıcılar için yemleme çalışması yaptı. Çalışmanın ardından fotokapanlara takılan görüntüler sosyal medyada klip halinde paylaşılırken, görüntülerde kurt, tilki, kartal, şahin, ayı ve yaban domuzu gibi hayvanların yemlerini iştahla yedikleri gözlendi.

Yaban Hayvanlarinin Yemlerini Yedigi Anlar Fotokapana Yansidi 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

DKMP 5. Bölge Afyonkarahisar Müdürlüğünün sosyal medya hesabından ‘zorlu kış şartlarında yaban hayvanlarına destek olmak maksadıyla genel müdürlüğümüzce ülke genelinde yemleme faaliyetlerine devam ediyoruz’ başlığı ile paylaştığı ve fotokapan görüntülerinden oluşan klip binlerce kez izlendi. Gece ve gündüz çekilen görüntülerde yaban hayvanlarının yemleri yerken sürekli çevrelerini kontrol etmeleri ise dikkatlerden kaçmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kendisine Hakaret Eden Sahsi Sokak Hayvanlarini ve Kuslari Beslemesi Karsiliginda Affetti

Kendisine Hakaret Eden Şahsı Sokak Hayvanlarını ve Kuşları Beslemesi Karşılığında Affetti

Erzincanda Sokak Hayvanlarina Kulube ve Mama Dagitildi

Erzincan’da Sokak Hayvanlarına Kulübe ve Mama Dağıtıldı